Düşük Bel Pantolon Modası

Düşük Bel Pantolon Modası

Yıllar önce tüm dünyayı kasıp kavuran düşük bel pantolon modası yeniden ortaya çıkmış gibi görünüyor. Eğer siz de düşük bel pantolonlar giymeyi seviyorsanız bu yazı tam size göre. Bilindiği gibi düşük bel pantolonlar ülkemizde de çok sık tercih edilir. Düşük bel pantolon modası özellikle bazı vücut tiplerine çok yakıştığı için ve giyince hoş bir görünüm elde edildiği için bu kadar tercih ediliyor. Siz de kendinize düşük bel pantolon giymeyi yakıştıran biriyseniz doğru yoldasınız. Bir dönemin en çok tercih edilen bu stili son yıllarda yeniden popüler olmaya başladı. Önümüzdeki yıllarda adını daha da duyacağımız düşük bel pantolonlardan mutlaka edinmelisiniz.

Düşük Bel Pantolon Modası

Düşük Bel Modası ve Kombinleri

Hiç şüphesiz düşük bel pantolonlar çok şık ve gösterişli görünse de doğru kombinlemek gerekir. Eğer doğru kombinlenmezse en iyi pantolon dahi olsa güzel görünmeyebilirsiniz. Bu sebeple kıyafetlerinizi renklerine, modellerine göre kombinlemeyi öğrenmelisiniz. Düşük bel pantolonlarla en çok tercih edilen kıyafet bluzlardır. Günlük bir kombin yapmak ve şık olmak istiyorsanız düşük bel modası ve kombinleri için ilk cevap hiç şüphesiz bluzlar olacaktır. Günlük kombin olacağı için bluz ve düşük bel pantolonun altına bir de spor ayakkabı giyebilirsiniz. Bu sayede çok şık ve konforlu bir gün geçirmeniz mümkün. Sizin için özel bir anlamı olan gecelerde ise düşük bel pantolonunuzun üzerine bir büstiyer giyebilirsiniz.

Düşük Bel Pantolon Modası

Düşük Bel Pantolonda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düşük bel pantolonda dikkat edilmesi gerekenler arasında ilk olarak hiç şüphesiz iç çamaşırları vardır. Bilindiği gibi düşük bel pantolonlar bazen iç çamaşırı izi tutabiliyorlar. Bu da dışarıda istemeyeceğiniz durumlara yol açabilir. Bu sebeple düşük bel pantolonun içine giyeceğiniz iç çamaşırınızın rengini iyi ayarlamalısınız. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise bedenlerdir. Dar giyinmeyi seviyor olabilirsiniz fakat düşük bel pantolon giyerken dar almamaya çalışmalısınız. Çünkü düşük bel pantolonlar dar olduğunda pek de güzel görünmeyebiliyorlar. Bu sebeple de her zaman kendi bedeninize uygun olan pantolonu tercih etmeyi unutmayın. Ayrıca kombinlerinizde renk uyumunu ayarlamayı unutmayın.

Düşük Bel Pantolon Modası Düşük Bel Pantolon Modası Düşük Bel Pantolon Modası Düşük Bel Pantolon Modası Düşük Bel Pantolon Modası Düşük Bel Pantolon Modası Düşük Bel Pantolon Modası Düşük Bel Pantolon Modası

Bir önceki yazımız olan Topuklu Sandalet Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.