En İyi Güneş Kremi Markaları

A+
A-
En İyi Güneş Kremi Markaları

Hepinize merhaba. Yazın bu kavurucu günlerinde kendimiz için hangi güneş kremi daha iyi olur diye pek çoğumuz arayışlardayız. Özellikle beyaz tenli biriyseniz bu durum sizin için daha da zor. Daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik ancak şimdi de bahsedelim. Beyaz tenliyseniz 50SPF ve üzeri ürünler kullanmalısınız. Böylece güneşe çıktıktan sonra yanmazsınız. Buğday tenliler beyaz tenlilerden daha iyi durumdalar. 30SPF sizin için yeterli olacaktır ancak sizlerin de fazla güneşte durmamalarını tavsiye ediyoruz. Esmerler içinse 15 SPF yeterli olacaktır. Güneşe karşı cildiniz her ne kadar beyaz ve buğday tenlilere göre daha fazla olsa da aşırı güneş altında kalmak sizin cildinize de zarar verebilir. Bunları önlemek için size en iyi güneş kremi markaları tanıtmaya karar verdik.

En iyi güneş kremi markaları Clarins Sunscreen Multi-Protection

En İyi Güneş Kremi Markaları: Clarins Sunscreen Multi-Protection

Hassas ve beyaz tenlilere en iyi kalitede performans sağlayan marka ve ürün en iyi güneş kremi markaları listemizin ilk sırasında yer almaya hak kazandı. Cildinizi sıkılaştırıp, daha genç ve sağlıklı görünmesini de sağlayan bu güneş kremi özellikle beyaz tenliler için tam bir hayat kurtarıcı. Görselimizde gördüğünüz güneş kremi sadece yüze kullanılmaktadır. Bu yüzden vücudunuz için ayrı bir ürün bulmalısınız. Bu yüz güneş kremi sürüldüğünde yağlı his bırakmaz bu yüzden yüzünüzden akıp gidiyormuş gibi hissetmezsiniz. Biraz pahalı olsa bile hassas ve beyaz tenli kişilere denemeleri için tavsiye ederiz.

Dr.Jart Every Sun Day UV Sunscreen

En İyi Güneş Kremi Markasından En İyi Ürün: Dr. Jart Every Sun Day UV Sunscreen

Pembe alt tonu sayesinde diğer güneş kremi markalarından rahatlıkla ayrılan Dr. Jart güneş kremi özellikle yüz lekelerine karşı birebir çözüm sunuyor. Kendi ten renginize uygun olan güneş kremini seçebilirsiniz. Eğer fazla güneş kremi sürerseniz bile sorun değil çünkü kendi rengi sizin ten renginiz olacağı için cildinizde beyaz beyaz güneş kremi kalıntıları görmeyeceksiniz. Bu ürünün diğer bir güzel yanı ise kokusu klasik güneş kremi gibi olmaması. Bu yüzden eğer güneş kremi kokularını sevmiyorsanız bu ürüne yönelmekte tereddüt etmemelisiniz.

Shiseido Expert Sun Aging Protection Lotion

Hareket Halinde Olacaklar İçin En İyi Güneş Kremi: Shiseido Expert Sun Aging Protection Lotion

Diğer ürünlerin de tere ve suya karşı direnci olsa da Shiseido bu işin lideri ve en iyisi olan markalardan. Özellikle çalışıyorsanız, spor yapacaksanız ya da havuza veya denize girecekseniz sürekli güneş kremi sürmek istemeyebilirsiniz. Shiseido Expert sayesinde hem 50SPF güneşten ve zararlı ışınlardan korunacak hem de günlük hayatınıza bütün temposuyla devam edeceksiniz. Sürdüğünüz andan itibaren yağlı his bırakmayan ve yüz tarafından kolaylıkla emilen bu güneş kremi beklentilerinizi oldukça karşılayacaktır. Aşırı sıcak günlerde bile gönül rahatlığıyla ve güneş kreminin akma ihtimalini düşünmeden kullanabilirsiniz. 50SPF bile olsa her cilt rengine sahip kişi tarafından kullanılabilir.

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense

En İyi Güneş Kremi Sayesinde Sivilcelenmeye Son: Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense

Bu ürün yalnızca sizi güneşten ve güneşin zararlı ışınlarından sizleri korumuyor ayrıca cildinizi nemlendirip bakım da yapıyor. Özellikle hassas ciltliler için harika bir çözüm olan Kiehl’s markası sizin yüzünüze de oldukça iyi gelecek. Yağsız olduğu için sivilcelenme probleminiz varsa bu ürünü kullanırken sorun olmayacak ve kokusu olmadığı için de eğer hassas bir burnunuz varsa ürün sizi rahatsız etmeyecektir. Yalnızca yağsız olduğu için değil gözeneklerinizi de tıkamadığı ve temizlemesi kolay olduğu için de vazgeçilmez güneş kremi ürünlerinizden biri olacaktır. Az bir parça güneş kremi bile tüm yüzünüze yettiği gibi tüm gün yüzünüzde kalabiliyor. Listemizde birbirinden farklı güneş kremi markaları ve ürünleri gösterdik. Kendiniz için en iyiyi bulmanızın zaman alabileceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Abiye Topuz Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Abiye Topuz Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.