L Koltuk Modeli Örnekleri

L Koltuk Modeli Örnekleri
Eviniz için kesinlikle bir L koltuğum olsun diyorsanız mevcut oturma gruplarınızın yerine en şık L koltuğu almalısınız.Son yıllarda çok tercih edilen ve beğenilen dekorasyon ürünü L koltuklardır.Klasik oturma gruplarının yerini almaya başladı.Evimizde en çok kullandığımız parça oturma odasıdır burasının güzel ve rahat bir dekorasyon ürünün olması gerekmektedir.Son yıllarda evlerin metrekareleri önemli ölçüde azaldı.Eskisi gibi geniş büyük evler yok .Hal böyle olunca da mevcut alanı en verimli şekilde kullanma fikri ortaya çıktı.Eski büyük koltuk takımları odalarımıza sığmaz oldu.
Bunun yerine günün şartlarına uygun L koltuk fikri ortaya çıktı ve hızla yayıldı.Alanı verimli kullanan ve maksimum oturma alanı sağlayan bu dekorasyon ürünü zorunlu bir ihtiyaç haline geldi.Hem konforlu hem de şık olması bizleri ayrı cezbetti.L koltukları ailenizle,misafirinizle,arkadaşınızla en güzel şekilde kullanabilirsiniz.Ayrıca L koltukların geniş renk ve model yapısı bizlere çok fazla seçenek sunmakta.L koltuklarının çok fazla tarzının olması nasıl kullanmalı? sorusunu akla getiriyor.Hangi L koltuk nasıl ve ne şekilde kullanılmalı? sorularına en güzel cevap aşağıda detaylı olarak irdeledik.

L Koltuk Tarzları ve Örnekleri

1)Chersterfield Koltuktan Esinlenen L Koltuk

Farklı tarz ve genişlikteki evlerinizde değişik L koltuklarla hem göze hitap eden hem de kullanışlı olması bizleri cezbediyor. Chesterfield L koltuklar genellikle oturma odalarında kullanılıyor.Göz alıcı bir ışıltı sunmaktadır. Chesterfield kanepe modelinden ilham alarak oluşturulmuş estetik ve sıra dışı bir dekorasyon ürünü ortaya çıkmış.Kapitoneli sırt kısmı ve klasik tarz özelliklerini bulabileceğimiz L koltuk ortaya çıkmış.Bu tarz L koltuk genişliğiyle ön plana çıkıyor.
1. başlık

2)Harika Şıklık,Klasik Bakış

Odanızda şıklığınızdan taviz vermeyiz ama kalsik bir yapıyla beraber ağır bir görünüm istiyorsanız teşhirdeki model tam sizlik.Renk ve döşeme seçeneğiyle güzel bir etki yaratan odanızın havasını değiştirecek etkilere sahip.Bu L model seçeneğini öneriyor ve beğeneceğinizi düşünüyoruz.

2. başlık

3)Divan Şekli L koltuk

L koltuğa farklı bir sunum yapan modeldir.Anadol’nun yıllardır kullandığı kanepe anlayışı olan divanlardan etkilenerek oluşturulmuş L koltuk modelidir.Bu model size alanınızın en üst verimlilikle kullanmasını sunuyor.Odamızın bir cephesini tamamen kaplayan ve diğer cephesinde de çok fazla oturma alanı sunan divan şekli L koltuk uzun ömür ve dayanıklı yapısıyla sizlere konfor sunmaktadır.Sıradışı harika köşe takımı nitelendirmesini yapabiliriz.
3. başlık

4)Çek-Yat L koltuklar

Önceki zamanlarda çek-yat denildiğinde klasik yatma alanı sağlayan estetikten uzak yapılar aklımıza gelmektedir.Çek-yatlar genelikle misafirler düşünülerek oluşturulmuş dekorasyon ürünüdür.Bu ekonomiklik insanlar arasında çok sevildi günümüzde ise konforlu ve modern çek-yatlar üretilmeye başlandı.Bunlardan birisi de çek-yat L kanepeler gerçekten çok estetik ve harikalar sunan bir dekorasyon ürünü.Eğer çok sık misafirleriniz geliyor ve eviniz küçükse bu L koltuk tarzı tam size göre.Ayrıca hem estetik  hem de ergonomik.
4. başlık

5)Bir tarafı Uzanmak İçin Olan L koltuklar

En çok tercih edilen L koltuk biçimidir.Günümüz yapısına çok uyduğu için çok fazla tercih edilmektedir.Dar alanlarda müthiş sonuçlar vermektedir.Apartman tarzı evlerin günümüzde yoğun olduğu düşünülerek hazırlanmış rahatlık,şıklık,zerafet sağlamaktadır. Bir ikili koltuk,bir de uzanma koltuğunun bir araya gelmesiyle oluşmuş modüler bir yapıdır.Konforu birinci sırada tutan küçük odalarımızı en güzel şekilde değerlendirmek ev sahipleri sizin için.Bu L koltuğu kullandıktan sonra klasik koltuk takımlarını hiç tercih etmeyeceksiniz bir daha.

5. başlık

6)Sıra dışı L Koltuk Modeli

Bu L koltuk modeli alışılagelmiş L koltuklardan farklı,parke veya laminat üzerine minder görünümü veren L koltuklardır.Bu L koltuklar modern ve farklılığı isteyenler için harika .Geniş bir odanız var ise bir odanızı farklı bir şekilde dekor etmek istiyorsanız minder şeklindeki L koltukları kullanabilirsiniz yada odanızın bir kenarına minder tarzı yerine bu L koltuk takımıyla köşe oluşturabilirsiniz.
 6. başlık

Bir önceki yazımız olan En Çok Yaptığınız Dekorasyon Hataları başlıklı makalemizde 2016 avize modelleri, 2016 dekorasyon ve 2016 ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. blank Özlem Çelik dedi ki:

  Harika bayıldım

 2. blank Gamze Şeyhan Kocaeli/Gölcük dedi ki:

  Cok begendim

 3. blank zeynep bulut dedi ki:

  Harika bayıldım en cokta renkleri♡♡♡

 4. blank Kader keleşoğlu dedi ki:

  Kader Keleşoğlu Istanbul

 5. blank Nuriye Balkış Yılmaz. Ankara dedi ki:

  Nuriye Balkış Yılmaz Ankara

 6. blank Süheyla kayhan öz dedi ki:

  Beğendim çok guzeller Süheyla Kayhan Öz ANTALYA

 7. blank Melahat kacmaz çetin dedi ki:

  Melahat çetin kutahya