Evinizi Ufak Dekorlar İle Süsleyin

Evinizi Ufak Dekorlar İle Süsleyin

Sosyal medyanın yaygın kullanılması bir çok farklı fikrin paylaşılmasına imkan tanımıştır. Özellikle ev dekorasyonu konusunda hesapların olması insanların inceleyerek evini buna göre dizayn etmesi açısından önem arz etmektedir. Evinizde küçük dokunuşlar yaparak çok farklı bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Koridorda ya da küçük alanlarda kullanacağınız aynalar ferah bir görünüm açısından önem arz etmektedir.

Ev dekorasyonunda parkelerin açık renkte olması evin daha geniş ve nezih görünmesi açısından güzel bir fikirdir. Ayrıca küçük bir eviniz varsa açık renkleri tercih etmeniz ev dekorasyonu açısından önemli bir ayrıntıdır.

Duvar Kağıdı Kullanımı

Ev dizaynında duvarlar oldukça önemli bir unsurdur. Geniş bir eve sahipseniz bir çok tablo ve benzeri objeler kullanmanız mümkündür. Ancak küçük bir eviniz varsa duvar kağıdı kullanımı dışında çok fazla tablo kullanmamalısınız. Aynalar evi büyük göstereceği için eğer duvarda bir şeyler olmasını seviyorsanız kullanabilirsiniz. Çizgili duvar kağıtları evin daha büyük görünmesini sağlayacağını aklınızda bulundurmalısınız.

Duvarlarda kullanılan kağıtların sağlık açısından herhangi bir zararı olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuyu alış veriş yaparken mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca duvar kağıdı kodlarını alarak beğendiğiniz ürünü farklı firmalardan getirtmeniz mümkündür. Mutlaka öncesinde fiyat araştırması yapmanız ev dekorasyonu yaparken bütçenizi çok fazla zorlamamanızı sağlayacaktır.

Oturma Odası Dizaynı

Oturma odaları evlerin en çok kullanılan alanlarından birisidir. Özellikle Türk aile yapısında misafirler için salon kullanıma açılırken aile fertlerinin oturma odasını kullandığı bilinmektedir. Oturma odası dizaynı esnasında çok fazla eşya kullanılmaması önemlidir. Bir köşe takımı ve orta sehpası her zaman kullanışlı ve şık bir görüntü oluşturur. Ayrıca kullanacağınız TV ünitesinin kitaplıklı olması çeşitli objeler kullanmanız açısından göz önünde bulundurabileceğiniz bir detaydır.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Trend Kitaplık Modelleri başlıklı makalemizde kitaplık dekorasyonu, kitaplık dekorasyonu 2019 ve Kitaplık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.