Köşe Takımları ile Modern Dekorasyonun Sırrı

Köşe Takımları ile Modern Dekorasyonun Sırrı

Yaşam alanlarını özgürce kullanabilmenin en işlevsel yollarından birisi köşe takımını dekorasyona dahil etmektir. Modüler birbirinden bağımsız şekilde kullanabileceğiniz çağdaş tasarımlara yer vererek estetik bir dokunuş yaratabilirsiniz. Evinizi hem rahat hem de fonksiyonel köşe takımı seçenekleriyle modern bir havayla buluşturabilirsiniz. Ergonomik köşe takımlarının modern yüksek ayaklı tasarımlarıyla salonda ya da oturma odasında bütüncül bir estetik yaratmak mümkün. Modern tasarımları sehpa ve puflarla bütünleştirebilirsiniz. Oda ya da salonun odak noktasını oluşturan köşe takımını canlı renkli dinamik çizgilere sahip kırlent çeşitleri ile renklendirebilirsiniz. Minimal modern köşe koltuk modelleriyle dar alanlarda pastel tonları kullanabilir, harika dekorasyon fikirlerini hayata geçirebilirsiniz. Küçük alanlarda ya da büyük ihtişamlı salon dekorasyonunda yer verebileceğiniz konfor ve şıklığı yaşam alanlarınıza taşımanız için seçenekler sunan Enza Home köşe takımı modelleri ile de evinize güzelleştirir.  

Dar Alanlara Pastel Tonlarla Modern Bir Dokunuş

Modern yaşam alanları dizayn etmek için L koltuk modelleri ideal seçenekler sunar. Salonda ya da oturma odasında yer verebileceğiniz modelleri seçerken alanın büyüklüğüne uygun tasarımlara yönelebilirsiniz. Dar alanlar ya da geniş salonlarda modern bir dokunuş sağlayan köşe takımını kullanırken arkası cama ya da boşluğa bakacak şekilde kullanılmalıdır. Köşe takımı modelleri ile modern dekorasyon fikirlerini hayata geçirirken diğer unsurları da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin; kullanacağınız orta sehpanın koltuktan yüksek olmamasına özen gösterebilirsiniz. Zigon sehpa yerine köşe tasarımlı sehpalarla modern dekorasyonun izlerini sürebilirsiniz. Minimal dokunuşlu enerjisi yüksek yaşam alanları oluştururken köşe takımı önünde çok büyük halılar tercih etmemek de ip uçlarından birisi olabilir. 

Köşe takımı modelleri-1

Köşe Modellerle Salon Dekorasyonunda Lüks Bir Görünüm

Dar alanlarda yerden tasarruf sağlayan köşe koltuk takımlarına büyük salonlarda da yer vermek mümkün. Geniş alanlarda naif bir duruş sergileyen sağlam kaliteli modern büyük ebatlı köşe modeller salon için ideal seçenekler sunar. Hem şık hem de fonksiyonel özelliğe sahip tasarımların ahşap ayaklı modüler modellerini birbirinden bağımsız şekilde de kullanabilirsiniz. Modern bir görünüm için salonun ortasına boşluğa yerleştirmek doğru bir yöntemdir. Kapitone detaylara sahip köşe takımının sırt minderi ve kollardaki özel dikişleriyle lüks bir görünüm oluşturabilirsiniz. Büyük boyutlu salonlarda modern şıklığı konforla birleştiren lüks dokunuşlu kumaşı tay tüyü ya da kadife döşemeli modellere yönelebilirsiniz.

Dinamizmi Yüksek Yaşam Alanları

Modern stili yansıtan köşe takımına yer verirken renk kombinasyonlarıyla doku uyumunu yakalamak mümkün. Mobilya rengini bütüncül bir şıklık için diğer dekorasyon unsurlarıyla uyumlu şekilde kullanmalısınız. Yaşam alanlarının odak noktasında yer alan L koltukların dar alanlar için açık renkli pastel tonlarından seçim yapabilirsiniz. Metal ayaklı yuvarlak köşeleri bulunan puf seçeneklerini de uyumlu renklerle dekorasyona dahil edebilirsiniz. Hem estetik bir alan oluşturmak hem de pozitif bir dokunuş için doğayı çağrıştıran renklerden ilham alabilirsiniz. 

Krem ya da kahve tonlarının durgun görünümünü kırmak için yaprak desenli kırlent çeşitlerini dekorasyona dahil edebilirsiniz. Ortamın enerjisini yükseltmek dinamik alanlar yaratmak için canlı renklerden kırlentleri birlikte kullanabilirsiniz. Tek renk yerine farklı renklerde kırlentlere bir arada yer verebilirsiniz. Modern bir dokunuş için aydınlatma unsurlarını da köşe takımı ile birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle dar yaşam alanlarını dekore ederken modern lambader tasarımlarıyla bütüncül bir estetik yaratabilirsiniz. Modüler, modern, lüks, minimal fonksiyonel tarzınızı yansıtan köşe takımı fiyatları geniş seçenekler sunar. Yaşam alanlarınızı yenilikçi ve çağdaş köşe koltuk takımı modelleri ile buluşturan Enza Home kaliteli iskelet yapısıyla konforlu bir kullanıma sahiptir. Şık modern tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza değer katan Enza Home ürünlerine şimdi göz atabilir, estetik tasarımlarıyla kaliteyi buluşturan mobilyaları inceleyebilirsiniz. 

 Köşe takımı modelleri-2

Bir önceki yazımız olan Kapuçino Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.