2014 Klasik Tarz Ev Dekorasyonları

2014 Klasik Tarz Ev Dekorasyonları
18 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 5.110 kez okundu.

2014 Klasik Tarz Ev Dekorasyonları

Klasik, barok tarzı osmalı dekorasyonlarını hatırlatan dekorasyon örneklerine bayılacaksınız.Bu ev dekorasyonları için Vintage tarz mobilyalardan ve osmanlı susulü mabilyalardan yararlanabilirsiniz.Yastık kılıfından örtüye ve halıya kadar bir çok eski tip klasik ev dekorasyon parçaları üretmlerde rastlayabilirsiniz.Heleki Muhteşem yüzyıl dizisinden sonra osmanlı tarzı klasik dekorasyonlar daha çok ilgi görmeye başladı.

Antika eşya satan mağazalarda ve Klasik markalara ağırlık veren markaların 2014 koleksiyonlarında bu tarz mobilyalara rastlayabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimi en güzel klasik osmanlı tarzı ev dekorasyon örnekleri, yatak odasından, salon ve antreye,oturma odalarına kadar tüm örnekler galerimizde.

Göz Makyajı Teknikleri
2014 Kadın Jean Pantolon Trendleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

2014 Klasik Tarz Ev Dekorasyonları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. deniz dedi ki:

    Klasik ev dekorasyonları modelleri için yeni tarzları araştırıyorum, fakat hala kafama yatan bir mobilya ve dekorasyon örneği göremedim.Televizyonlarda özellikle dizilerde izlediğimiz dekorasyonlar çok hoşuma gidiyor.Bilindik markaların 204 koleksiyonlarında bu şekil tasarımlar yok.Heralde çok pahallı bizim bilmediğimiz markalardan.

  2. Nedim dedi ki:

    Klasik tarz ev dekorasyon modellerini çok beğendim.modern bir dekorasyon artık pek tercih edilmiyor yada etrafımda tanıdıklarımın klasik ev dekorasyonları olduğundan bana öle geliyor.Muhteşem yüzyıl saray dekorasyonlarını çok beğeniyorum, klasik mobilyalar bulursam uygun fiyatlara hemen almayı düşünüyoru.

Sayfa başına git