2014 Modası Zincir Takılar

2014 Modası Zincir Takılar
20 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 4.245 kez okundu.

2014 yılında bayanların en çok tercihe ettiği ve ön plana çıkan aksesuar modelleri içinde zincir takılar oldukça ilgi çekiyor. 2014 aksesuar koleksiyonların da geniş bir kolye seçenek yelpazesine sahip olan aksesuar markaları 2014 sezonunda mağazaları daha ışıltılı ve hareketli hale getiriyor.

zincir takı modelleri (10)

Tüm modelleriyle hayranlık kazanmayı başaran zincirli takı koleksiyonları neredeyse her markada karşımıza çıkmakta. Zincir bileklik, kolye, küpe gibi ürünlerle bayanların oldukça ilgisini çekiyor. Son zamanlarda aksesuarlar artık kıyafetleri tamamlayan önemli bir parça haline geldi.

zincir takı modelleri (3)

Gerek modern gerekse vintage, retro tasarımlar 2014 aksesuar modelleri arasında en beğenilenler arasında zincir kolyeler oluyor. İddialı stilleriyle zincirli kolye modelleri 2014 metal aksesuar modelleri içinde daha çok gümüş ve altın renkli modelleriyle ön plana çıkmakta. Ayrıca farklı renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlarda mevcut.

zincir takı modelleri (6)

Uzun zincir kolye modelleri de beğenilen 2014 zincirli aksesuar modelleri arasında yer alıyor. Sizler için seçtiğimiz en iddialı zincir takı modellerini görsellerimizden inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Bu takılar hem günlük hem de şık davetlerde tercih edebileceğiniz modern tasarımlar arasında yer alıyor.

zincir takı modelleri (1) zincir takı modelleri (12) zincir takı modelleri (11) zincir takı modelleri (9) zincir takı modelleri (8) zincir takı modelleri (7)zincir takı modelleri (4) zincir takı modelleri (2)

 

 

 

Daha Genç Görünmenin 8 Yolu
Altın Sarı Saç Rengi ve Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git