Doğal Taşlar Nereden Alınır?

Doğal Taşlar Nereden Alınır?

Doğal taşın enerjisini üzerinizde taşımak istiyorsanız Gaye Eren’in birbirinden özel tasarımlarının yer aldığı Anka By G markasını siz de bir an önce keşfetmelisiniz.

Doğal taşlar nereden alınır, sorunun cevabını bulacağınız Anka By G’nin ürünleriyle Feng Shui enerjisini yaşamınıza dahil edeceksiniz. Doğal taşların tılsımı, şifası konusunda uzman olan tasarımcı Gaye Eren, birbirinden özel ürünleriyle, doğal taş kolye ve takı tasarımlarıyla aşkın, bereketin, şansın sembollerini yaşamınıza katmaya devam ediyor.

Ametist, kuvars, akik, firuze ve diğerleri… Taş deyip geçmemek gerek. Her birinin hayatımızda önemli etkileri var. Üstelik asırlardır… Hem geçmişten bu yana farklı kültürlerdeki kullanımlarıyla dikkat çeken hem de doğanın enerjisini yaşamımıza taşıyan bu değerli taşlar, gündelik yaşamda aksesuarlarımızda yer bularak bize şans, bereket ve enerji veriyor. İster bir doğal taş kolye, ister bir doğal taş yüzükten yana seçim yapın; isterseniz evinizin bir köşesine aksesuar olarak yerleştirin… Enerjinizin değiştiğini kısa bir süre sonra siz de fark edeceksiniz.

Kendiniz İçin Bir Doğal Taş Seçin

Hayattan beklentilere göre kullanım şekilleri değişen doğal taşların anlamlarını biliyor musunuz? Kendiniz için bir doğal taş seçmeden önce en popüler doğal taşların ne anlama geldiğini öğrenmeye hazır olun!

  • Pozitif Enerji İçin Kuvars: Kuvars taşı ile pozitif enerjiyi üzerinize çekip tüm negatif enerjileri uzaklaştırabiliyorsunuz. Özellikle pembe kuvars taşı korku, öfke gibi kötü duyguları uzaklaştırıyor. Radyasyondan korunmak isteyenler de tercihini bu taştan yana kullanabilir.
  • Takıların Vazgeçilmezi Akik: Akik özellikle takı tasarımlarında sıkça kullanılan bir doğal taş olarak karşımıza çıkıyor. Başarı ve cesaret duyguları için bu taşı tercih etmelisiniz.
  • Stresten Arındıran Ametist: Tam olarak bir stresten arınma taşı diyebiliriz, Ametist için. Rahatlamak isteyenler mutlaka bir ametist Aksesuar kullanmalı. Vücudunuzdaki tüm gerilimi, bu taşın verdiği tılsımla uzaklaştırabilirsiniz.
  • Turkuaz Taşı Firuze: İnsanın bakmaya doyamadığı, doğanın en güzel renklerinden biri turkuaz… Taşı da bir o kadar tılsımlı… Firuze taşı olarak da bildiğimiz bu doğal taş, vücutta bir dengesizlik olduğunda hemen renk değiştiriyor. Kısacası, haberci bir taş olmasıyla dikkat çekiyor ve oldukça ilgi görüyor.
  • Kararsızlar için Hematit: En zarif doğal taşlardan biri de Hematit. Siyaha çalan gümüşi bir rengi var. Stresi azaltıyor ve kişiye yaşam enerjisi, canlılık veriyor. Hafızayı güçlendirdiği de bir başka önemli bilgi…
  • Yaz Aylarına Özel Mercan: Yaz aylarının cıvıl cvıl rengini, kırmızının ateşini boynunuzda taşımak istiyorsanız Mercan bir kolye seçebilirsiniz. Kişiyi kötü düşüncelerden arındırdığına inanılan Mercan taşı, enerjik, zarif ve şık görünmek isteyen kadınların tercihlerinden…

Kapalıçarşı Doğal Taşlar

Doğal taşların yaşamınıza katacağı enerjiden ve tılsımdan faydalanmak istiyorsanız İstanbul’da özellikle Kapalıçarşı’nın doğal taşlar açısından oldukça önemli bir merkez olduğunu söyleyebiliriz. Şık, özel tasarım ve beklentilerinizi karşılayacak bir doğal taş kolye satın almak istiyorsanız, Gaye Eren’in en özel ürünlerinin de yer bulduğu çarşıyı bir an önce keşfe çıkmalısınız!

SPONSORLU YAZIDIR.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.