Ter Kokusu Nasıl Giderilir?

A+
A-
Ter Kokusu Nasıl Giderilir?

Ter Kokusu Nasıl Giderilir?

Havaların ısınması ile beraber bir kabus olarak adlandırılacak problemler arasında neredeyse en büyüğü de ter kokusu. Ter kokusu nasıl giderilir? Sorusu hem çözümü olan hem de herkes tarafında merak edilen sorulardan. Ter aslında vücudun ısı dengesini sağlar ve sağlık açısında gerekli ayrıntılardandır. Kokunun oluşması ise bakterilerden dolayıdır. Ter kokusu nasıl giderilir? Diye merak edenler için çok önemli bir ayrıntıda duş alırken, suyu sıcaklığıdır. Duş aldıktan sonra hemen terlememek için, vücut ısısına yakın bir derece de yıkanmak gerekiyor. Tüketilen gıdalarda ter kokusunu tetikler. Bu yüzden özellikle sıcak yaz günleri patlıcan ve sarımsaktan uzak durmakta fayda vardır.

ter kokusu nasil giderilir
Ter kokusu nasıl önlenir? Araştırması ile karşılaşılan sonuçlar karbonat ve doğal taşlar. Hem bitkisel bir yöntem hem de sağlığa kesinlikle bir zararı yok. Duştan sonra biraz ıslak karbonatın koltuk altlarına uygulanması sonucunda ter kokusu giderilebiliyor. Ayrıca kristal taşlarda bu sorunun çözüm yollarından bir tanesi hem de oldukça zararsız. Her sabah bu taşları ıslatıp yine koltuk altınıza sürebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uyku Pozisyonu Yaşlandırır mı? başlıklı makalemizde uyku pozisyonu ve yaşam hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.