Sonbahar/Kış Skinny Jean Trendleri

A+
A-
Sonbahar/Kış Skinny Jean Trendleri

Sonbahar/Kış Skinny Jean Trendleri

Gardıroplarımızın temel parçası Skinny Jean  pantolonlar bu sonbahar/kış sezonunda harika kombinler  ile güçlü stillere olanak veriyor? İşte kış sezonunun en trend Skinny jean pantolonları.

Skinny Jean pantolonlar sonbaharda nasıl kombinlemeliyiz ?

Klasik kombinler

Sonbahar ve kışta Skinny jean pantolonlar bir çok kombin yapabilirsiniz.İster klasik ister spor isterseniz günlük kombinler. Rahatlıkla giyilen harika bir eğilim. Skinny kot pantolonlarınızın koyu renklerini atık klasik stillerinizde bile kullanabilirsiniz.
skinny jean pantolon

Casual Kombinler

Günlük giyim için, skinny jean pantolonlar en çok tercih edilen sonbahar kış pantolonları arasında.Asimetrik kesim hırkalar, overized palto ve kabanlar ile bu kış skinny pantolonlarınızı eşleştirip rahat ve günlük stiller yapabilirsiniz.

skinny jean pantolon 1

 

Spor kombinler

Sonbahar kış modasının en güzel tarzları spor stiller.Sokak modasının en önemli stilleri spor ve rahat kombinler ile yapılıyor.Bu sezonun sonbahar kış modasında Skinny jean pantolonların büyük bir rolü var.En güzel spor stilleri sokaklarda görebilir kendiniz için ilham alabilirsiniz.

skinny jean 1

Spor ayakkabı+ düz botlar, Sweatşhirtler , spor ceketler+kolej ceketler, logolu +sloganlı montlar ile skkiny pantolonu birlikte giyin.Okul kombinleri ve stilleri için en etkili tarzlarınızı yine bu pantolonlar ile yapabilirsiniz.

İşte sizler için seçtiğimiz bu sonbaharın skinny jean pantolon trendleri ve kombin seçenekleri…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.