Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri

Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri

Son yılların trend seçimlerinde ve kombin detayında yer alan,yüksek belli kot pantolon modelleri her zevke hitap eden tasarımlara sahiptir. Dar paça ve dar yüksek bel pantolon modelleri, bol kesim yüksek bel Jeanlar vb. daha sayısız farklı detayı ile fermuarlı, düğmeli gibi değişken özellikleri bulunur. Ayrıca piyasada birden farklı tekstil markası olduğu için, her markanın kendine özgü çizgisi doğrultusunda farklı pantolon modelleri vardır.

Pantolon seçimi yaparken, dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, vücut hatlarınıza uyum sağlayan bir seçim yapmanız gerektiğidir. Vücut hatlarınıza uyum sağlayan ve sizi daha ince gösteren bir pantolon ile daha şık görünebilirsiniz. Ayrıca yüksek bel pantolon modelleri, bel bölgesini toparladığı için belinizde fazlalıklar varsa, böylece daha hoş görünebilirsiniz. Ayrıca bir diğer özelliği ise düşük bel pantolonlara nazaran, vücudunuzu daha şekilli gösterecektir. Ama tabii ki her vücut tipine uyum sağlamayabilir, ya da sizin vücut tipinize uyum sağlayan bir yüksek bel pantolon seçimi yapmanız gerekir.

2020 Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri

2020 yılına baktığımızda da, yüksek belli kot pantolon modelleri; klasik ya da spor her türlü kombin detaylarında her aldığını görüyoruz. Şık ve klasik bir pantolon kombini için, ayakkabı seçimini topuklu tercih edebilir ve spor tarzınızı bir anda klasik bir çizgi ile birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda şık bir bluz ile tamamladığınız yüksek bel pantolonunuzu, spor bir ayakkabı kombini ile salaş ve spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özellikle yaz ve bahar aylarında, mavi Jean yüksek bel pantolonlar ile beyaz spor ayakkabıları kombin yapabilir ve şıklığınızla öne çıkabilirsiniz. Yüksek bel pantolonlara baktığımızda, kumaş türlerinde de farklı özellikler göz çarpar.

Yüksek belli kot pantolon modelleriarasında kot modelleri olduğu gibi, keten, kumaş ve vb. farklı kumaş özelliklerine sahip pantolon modellerinde de yüksek bel detayı gözlemlenebilir. Çünkü günümüzde artık, daha çok yüksek bel pantolonlar öne çıktı ve daha popülerdir.

Genel görsel açısından da daha hoş göründüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca tam yüksek bel modelleri olduğu gibi yarım yüksek bel detayına sahip pantolon modelleri de bulunur. Size hitap eden bir markanın, pantolonlarını inceleyebilir ve bu yönde seçiminizi yapabilirsiniz.

Kadın Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri

Yüksek belli kot pantolon modelleriher mevsime özel kombinler sunan şık çizgileri içeriğinde barındırır. Jean modelleri, yarım yüksek bel Jeanlar, tam yüksel bel özelliğine sahip pantolon modelleri, kumaş yüksek bel ve bol kesim pantolon modelleri, dar kesim yüksek bel pantolon modelleri gibi daha sayısız özelliği ve farklı tasarım detayı ile her zevke hitap eden modelleri vardır.

Siyah, mavi, lacivert, sarı vb. renk çeşitliği açısından da geniş bir yelpazeye sahip, yüksek bel pantolon modelleri; kumaş türlerinin farklılığı ile de geniş bir alana yayılır. Slim dar pantolon modelleri ile şık kombinler yapabilirsiniz. Aynı zamanda bol kesim yüksek bel pantolonlar modelleri ile şık bluzları kombin yapabilir ve salaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Yüksek belli kot pantolon modelleri, aynı zamanda kısa bluzlar ve büstiyer modelleri ile hoş-şık kombinler oluşturmak için hoş bir seçimdir. İşyeri için şık bir ceket ile tamamlayabilirsiniz. Daha sonra ceketinizi çıkarabilir ve akşam davetine katılabilirsiniz. Bu gibi özel ayrıntıları ile de öne çıkan şık detayları bizlere sunar.

Yüksek Belli Kot Pantolon Kombinleri

Yüksek belli kot pantolon modelleriile kombin detayında, dikkat etmeniz gereken nokta tarzınız ve zevkinizdir. Aynı zamanda tabii ki zevkinize uyum sağlayan bir parça ve kombin olması da önemlidir. Kot yüksek bel mavi bir Jean ile beyaz bir büstiyer kombini yapabilir ve üzerine şık bir ceket giyebilirsiniz.

Kombini şık bir topuklu ayakkabı ile tamamladığınızda, karşınıza şık ve klasik bir kombin çıkar. Aynı zamanda, ceket daha ciddi bir duruş ile işyerinizde tercih edilebilir. Ama akşam davetinde, kıyafetinizi değiştirmeden, ceketinizi çıkartarak yeni bir kombin oluşturabilirsiniz. Yüksek bel pantolon modelleri özellikle, kısa şık bluzlar ve büstiyer modelleri ile kombin yapma detayında, karşınıza sıklıkla çıkar. Bol kesim modelleri ile daha spor bir görünüm elde edebileceğiniz gibi dar kesim modelleri ile daha şık ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nike Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Nike Bayan Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.