Topuklu Sandalet Modelleri

Topuklu Sandalet Modelleri

Yazın giyebileceğiniz topuklu sandalet modelleri bu sene tekrar moda oldu. Hem şıklığı hem de rahatlığı ile oldukça sevilen bu sandaletleri ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Topuklu sandalet modelleri çeşitli elbiselerin ve çeşitli eteklerin altına çok yakışacaktır. Özellikle giyeceğiniz elbisenin rengi ile uyumunu yakaladığınız zaman oldukça beğeni toplayacaksınız. Topuklu sandaleti seçerken hem kıyafetlerinizle olan uyumu korumalı hem de topuklularla ne kadar rahat edebildiğinize dikkat etmelisiniz. Yüksek sivri topuklu sandaleti günlük gezmede kullanamazsanız fakat daha rahat olan platform topuklu sandaleti tercih edebilirsiniz. Bu gibi küçük konulara dikkat ettiğiniz zaman o günün yıldızı siz olacaksınız. Hem çok rahat hem de çok zarif görüneceksiniz.

Topuklu Sandalet Modelleri

Yüksek Topuklu Sandalet Modelleri

Bu modeller her ne kadar zarif görünse de oldukça yorucu olabilirler. Günlük hayatta dolaşmak için kullanacaksanız eğer bu model sizi kesinlikle yorabilir. Fakat bir partide giyeceksiniz ve 3-4 saat içinde çıkarmayı planlıyorsanız, çokta topuklu ayakkabınızla dolaşmayacaksanız kesinlikle yüksek topuklu sandalet modelleri hoşunuza gidecektir. Hem elbisenizin içinde daha zarif görünmenizi sağlayacak hem de boyunuzu uzatıp sizi daha zayıf gösterecektir. Özelliklede boyunuz kızaysa ve elbiseyi uzun tercih ettiyseniz yüksek topuklu giymek sizin için vazgeçilmez olacaktır. Eğer kısa elbise tercih edecekseniz o zaman tercih edeceğiniz sandalet modelinin farklı desenleri olmalıdır. Yanlarda ve önlerde kelebek deseninin olması özellikle elbiseniz sadeyse tercih edebileceğiniz bir model olmaktadır.

Topuklu Sandalet Modelleri

Platform Topuklu Sandaletler

Düğünlerde de tercih edilen ama daha çok günlük hayatta gördüğümüz platform topuklular rahat olduğu kadar şık olduğu için sevilmektedir. Elbiselerin, eteklerin ve özellikle şortların altında çok güzel görünürler. Diğer topuklu ayakkabılara göre kesinlikle yürümesi zorlu olmaz. Özellikle bilek kısmından bağlamalı olmaları onları daha da şık görünüme sokmaktadır. Platform topuklu sandaletler genellikle oldukça bol ve rahat elbiselerle tercih edilmektedir. Önü açık olan modelleri kadar önü kapalı modelleri de vardır. İki modelde çok şık ve zarif görünmektedir. Eğer önü açık bir platform topuk tercih edecekseniz çorap giymemelisiniz. Aksi halde oldukça çirkin bir görüntü elde ederseniz.

Topuklu Sandalet Modelleri

Bir önceki yazımız olan En Yeni Bikini Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.