Kimono Modelleri

Kimono Modelleri

Yazın gelmesi ile beraber insanlar plaj için hazırlık yapmaya başladı. Bu hazırlığın olmazsa olmaz parçalarından biri olan kimonolar özellikle son dönemde oldukça tercih edilir oldu. Bunun ise en başta nedeni kimonoların sadece plajda değil günlük kıyafetlerle de giyinilebilir olmasındandır. Yani siz plajda bikininizin üstüne çok severek giydiğiniz kimono modellerini aynı zamanda günlük kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Kimono modelleri şık görüntüsünün yanı sıra oldukça da rahattır. İnce bir kumaşı vardır. Sizi terletmez ve çoğu zaman giydiğinizi bile hatırlamazsınız. Yaz zamanı akşamları oluşan soğukluğu tercih edeceğiniz bir kimono modelleri ile halledebilirsiniz. Özellikle de çeşit çeşit olması ve farklı renklerde olması sayesinde her kombininize kimononuzu ekleyeceksiniz.

Kimono Modelleri

Desenli Kimono Modeller

Kimono artık sadece sahillerden giyilmediği için genellikle desenli kimono modelleri tercih edilmektedir. Böylece günlük yaptığınız sade kombinlerinize kimono ile renk katmış olacaksınız. Kimono desenleri genellikle etnik desenlerde olsa da çiçek gibi desenleri de kimonoda görebiliriz. Her ne desende olursa olsun fazla karmaşa olmaması için içindeki kıyafetleri sade seçmelisiniz. Seçeceğiniz sade kıyafetin ya da plajda giyecekseniz mayonun rengi ile kimononun rengi uyumlu olmalıdır. Aynı renk olması sizi çok sabit ve sıkıcı göstereceğinden aynı tonlarda farklı renk tercih etmelisiniz. Böylece hem şık hem de zarif görünebilirsiniz. Ayrıca günlük hayatta kullanacaksanız kimonun altına giyeceğiniz kıyafetin çok kasıntı olmamasına dikkat etmelisiniz.

Kimono Modelleri

Sade Kimono Modelleri

Desenli olduğu kadar sade kimonolarda oldukça sevilmekte ve kullanılmaktadır. Özellikle küçük nakış işlemeli detayları olan kimonolar oldukça beğeni toplamaktadır. Bu kimonolar ile kombin yapmak daha kolaydır. Çünkü sadece renk uyumuna dikkat etmeniz yetecektir. Dilerseniz altına giyeceğiniz mayo ya da günlük kıyafetiniz desenli olsun. Bir kombin uyumu sorun olmayacaktır. Sade kimono modelleri hem kombin yapabilme rahatlığı ile hem de şık ve zarif görüntüsüyle ilgi toplamaktadır. Eğer sizlerde kimono satın almak istiyorsanız ama kombin yapmakta zorlanacağınızı düşünüyorsanız sade kimono alarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Böylece hem kimono ile kombin yapmayı öğrenebilirsiniz hem de kimononun ne kadar rahat olduğunu fark ederseniz.

Kimono Modelleri Kimono Modelleri Kimono Modelleri Kimono Modelleri Kimono Modelleri Kimono Modelleri Kimono Modelleri Kimono Modelleri

Bir önceki yazımız olan Kadın Takım Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.