Yeni Sezon Kadife Elbise Modelleri

A+
A-
Yeni Sezon Kadife Elbise Modelleri

Sıcak tutması nedeniyle özellikle de kış aylarında son derecede tercih edilen yeni sezon kadife elbise modelleri aynı zamanda son derecede de şık bir görünüm oluşturmaktadır. Hem tesettürlü hem de açık bayanlar için kadife elbiseler son derecede tercih edilen elbise modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle de son derecede şık ve kaliteli görünmeleri nedeniyle ağır ve havalı bir görünüm de oluşturmaktadır. Bu nedenle de sonbahar ve kış aylarında birçok kadın tarafından sıklıkla tercih edilen elbise modelleri arasında kadife kumaştan yapılan modeller de yer almaktadır.

En Şık Kadife Elbise Modelleri

Yeni sezonda yeni sezon kadife elbise modelleri  de en trend parçalar arasında yer alıyor. Bu elbise modellerinde mini, uzun, düz kesim, pileli ve desenli gibi birçok farklı model bulunuyor. Elbise seven her hanıma hitap eden birisi birinden farklı modeller ile hanımlar sonbahar ve kış aylarında son derecede şık bir görünüme imza atıyorlar. Bir yandan kadifenin sıcak tutma etkisiyle şık görünürken aynı zamanda da sıcak kalacaklar. Bu sezonda en şık kadife elbise modellerinde dikkat çeken parçalar daha çok renkli ve hareketli parçalar. Daha çok dikkat çekici şekilde karşımıza çıkacak olan bu modellerde desen de sıklıkla tercih edilecek. Özellikle de çiçek desenli kadife kumaşlardan yapılan modeller yeni sezonda son derecede dikkat çekici ve şık bir görünüm sergileyecek.

Hem sıcak kalmak hem de son derecede şık görünmek isteyen hanımların yeni sezonda en çok tercih edecekleri modellerden birisi de elbiseler olacak. Sarı, mavi, yeşil, taba, bordo ve pembe gibi canlı ve parlak renklerde elbiseler özellikle de elbise modelleri ile şık görünmek isteyen hanımların tercihleri arasında olacak. Tesettürlü hanımlar için uzun elbise modelleri daha çok beli kemerli ya da düz kesim elbise modelleri olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamanda kadife elbise modellerinde çiçek işlemesi gibi nakışlar da yer alarak daha hareketli ve daha iddialı bir görünüm oluşturacak. Süper mini kadife elbiseler de özellikle uzun çizmelerle kombine edilerek sezonda sıklıkla kullanılacak.

Sezonun trendi deri kombinler başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Sezonun Trendi Deri Kombinler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.