Dikkatler Sizde Olsun: İlgi Çekici Kot Etek Modelleri

A+
A-
Dikkatler Sizde Olsun: İlgi Çekici Kot Etek Modelleri

Kot etek zamansız şıklık isteyen ve hiçbir zaman modası geçmeyen giyim tercih edenlerin her zaman dolaplarında vazgeçilmez parçalardandır. Etek zaten başlı başına şık giyinen bayanların tercihidir ancak kot etekler spor giyimlerde daha çok ön plandadır. Kot etek modelleri 2019 yılında da giyim markalarının en çok tercih ettiği türlerden birisi olmuştur.

Modacıların tercihlerine bakıldığı zaman kot etek ile kombin yapılmakta ve bu kombinler tercih edilmektedir. Özellikle yabancı kot markalarında bu etekler sıklıkla görülmektedir. Kot etek modelleri 2019 yaz sezonu için diz üstü ve ince kot kumaşından olan tencel kumaştan yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarının sıcak atmosferinde bu tercihler rahat ve şık görünmek isteyenler için vazgeçilmezler arasındadır.

Uzun Kot Etek Modelleri

Tesettür giyimin son yıllarda önem kazanması ile birlikte ünlü markalar bu alanda üretim yapmaya başlamışlardır. Özellikle uzun eteklerin imal edilmesinde uzun kot etek modelleri de payını almıştır. Eğer uzun etek tercih ediyorsanız kalem olanlar sizi olduğunuzdan daha zayıf ve uzun göstereceği için vücut tipinize göre göz önünde bulundurabilirsiniz. Uzun boylu ve fazla kilonuz yok ise belden sıkan ve alttan bol gelen modelleri de tercih edebilirsiniz. Kot etek modelleri 2019 kış sezonunda koyu renkleri tercih etmeniz yerinde bir seçim olacaktır. Özellikle az taşlanmış olan kotlar revaçta olan ve daha çok tercih edilenler arasındadır.

Kot Etek Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Kıyafet seçiminde en önemli unsur mevsimine göre rahat olanı tercih etmektir. Bu nedenle kot etek seçerken bilinmesi gerekenler arasında en önemlisi yaz aylarına girerken kalın olanların tercih edilmemesidir. Ayrıca beli lastikli olan modelleri alışveriş listenize eklerseniz aldığınızda üzerinizden hiç çıkarmayacağınız bir eteğe sahip olursunuz. Beli ayarlanabilen kemerli modeller de oldukça kullanışlıdır.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.