Payetli Elbise Kombinleri

A+
A-
Payetli Elbise Kombinleri

Payetli elbise kombinleri, doğru yapıldığı takdirde oldukça şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Örneğin doğru ayakkabı seçimi, makyajınız, saçlarınız ve takılarınız; doğru bir şekilde kombinlemenizi sağlayacak en önemli unsurlardandır. Bizler içeriğimizde sizler için payetli elbise kombini nasıl yapılmalı, ayakkabı seçimi nasıl olmalı gibi konulara değineceğiz.

Payetli Elbise Kombin Önerileri

Payetli elbise kombinlerken; dikkat etmeniz gereken en önemli husus bu elbiseyi nerede giyeceğinizdir. Düğün davetlerinde giyecekseniz, sizin için en uygun olan renk kırmızı olacaktır. Fakat gece kulübü ya da benzeri bir yerde giyecekseniz; pembe ya da daha renkli bir tercih daha doğru olacaktır.

Siyah Payetli Elbise

Siyah payetli elbiseler; genellikle çok fazla dikkat çekmeyen fakat asilliğinden de ödün vermek istemeyen kadınlar tarafından tercih edilir.

Eğer kombinlerke dikkat çekmek istemiyorsanız; uzun topuklu bir ayakkabı ve siyah payetli elbise sizin için uygundur. Bu kombini kolye, bileklik ya da küpe ile destekleyebilirsiniz.

blank

Gri Payetli Elbise

Gri payetli elbise, genel olarak genç yaştaki kadınlara hitap etmese de; doğru modeli doğru bir şekilde kombinlediğiniz takdirde oldukça şık görünecektir. Eğer orta yaşlardaysanız; çok fazla topuklu olmayan bir ayakkabı (siyah ya da beyaz) ve uzun bir kolye ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Ayakkabınızın uzun topuklu olmasını isteyebilirsiniz fakat giyeceğiniz elbise ile uyum sağlaması biraz zor olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak giymeniz gerekecektir.

Kırmızı Payetli Elbise

Kırmızı payetli elbise, diğer modellere kıyasla çok daha fazla şık duran, dikkat çeken ve asilliğinizi koruyan bir modeldir. Genel olarak kırmızı elbiseler özel davetlerde ve eğlence mekanlarında giyilse de; doğru bir şekilde kombinlediğiniz takdirde düğünlerde de doldukça şık duracaktır.

Kırmızı payetli elbiseniz şayet dar kesimse, ya da balık modelindeyse çok fazla uzun olmayan beyaz ya da siyah bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Eğer bu renkte bir elbise giyecekseniz, makyajınıza normalden fazla özen göstermelisiniz ki, bu iddialı elbisenin yanında sönük durmasın…

Payetli Elbise Kombinleri / Galeri

Editörün Önerisi

Payetli elbise kombinleri ile ilgiliyseniz; Payetli Elbise Modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.