Topuklu Sandalet Modelleri

Topuklu Sandalet Modelleri

Yazın güzel bir akşam yemeğine çıkacaksanız ya da bir düğüne, nişana, davete gidecekseniz topuklu sandalet modelleri kaçınılmazınız olacaktır. Hem rahatlığı hem de yazın verdiği ferahlık hissi ile sizi mutlu edecektir. Aynı zamanda elbiselerinizle müthiş uyum sağlayacaktır. Birbirinden farklı modellerde ve birbirinden farklı renkte bulabileceğiniz sandaletler sayesinde dilediğiniz kıyafetlerle kombin yapabilirsiniz. Topuklu sandalet modelleri her ne kadar zarif ve güzel dursa da bazı konular oldukça önemlidir. Mesela ön kısımdan parmaklarınızın fışkırması hoş bir görüntü olmayacaktır. Bu yüzden sandaletiniz yüksek topuksa ayakkabınızın içine kaydırmaz taban koymanız zorunluluktur. Bunun yanı sıra sandaletiniz topuklu olsun ya da olmasın kesinlikle içine çorap giymeyin. Bu çok çirkin bir görünüm olur.

Topuklu Sandalet Modelleri

Hasır Topuklu Sandalet Ayakkabılar

Hasır topuklu sandaletler sizi hem çok zarif gösterecek hem de oldukça rahat olmanızı sağlayacaktır. Özellikle salaş bir restorana gidecekseniz ya da sahil kenarı bir davete katılacaksanız bu topuklu sandalet modelleri işinizi görecektir. Özellikle renkli ve kısa bir elbise ile kombin yaparsanız oldukça zarif görünürsünüz. Mesela lila omuzları açık bir elbise bu ayakkabı ile çok uyumlu olacaktır.

Topuklu Sandalet Modelleri

Renkli Sandalet Ayakkabılar

Eğer elbiseniz siyah ve sade ise kombininizi ayakkabınız ile renklendirebilirsiniz. Renkli sandalet mmodelleri sayesinde elbiseniz hem sıkıcı hem de renksiz görünmeyecek. Siyah bir elbisenin turuncu, yeşil hatta pembe gibi canlı renkte sandalet seçerseniz mükemmel bir görünümü sağlamış olursunuz. Ayrıca renk uyumunu sağladığınız sürece dilerseniz renkli bir elbisenin altında da kullanarak renkli kişiliğinizi yansıtmış olursunuz.

Topuklu Sandalet Modelleri

İş İçin Topuklu Sandalet

Eğer işinizde topuklu ayakkabı seçecekseniz bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Örneğin iş için topuklu sandalet modelleri oldukça rahat olmalı. Ayağınızı ağrıtmamalı ve yüksek topuklu olmamalı. Ayrıca topuklu ayakkabı her pantolonun altına yakışmayacağı için kumaş pantolonu bu konuda en rahat olabileceğiniz pantolondur. Seçeceğiniz topuklu ayakkabının çok renkli olmaması ve kıyafetler arasında da uyum sağlaması sizi daha asil göstereceği gibi zarif görünmenize yardımcı olacaktır. Topuklu ayakkabınızı seçerken süslü ve dikkat çekici tokalarının olmamasına ve rahat olup olmamasına dikkat etmelisiniz.

Topuklu Sandalet Modelleri Topuklu Sandalet Modelleri Topuklu Sandalet Modelleri Topuklu Sandalet Modelleri Topuklu Sandalet Modelleri Topuklu Sandalet Modelleri Topuklu Sandalet Modelleri

Bir önceki yazımız olan Hasır Plaj Çantaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.