Tayt ile Yapılacak Kombin Önerileri

Tayt ile Yapılacak Kombin Önerileri

Sıcak havalarda da soğuk havalarda da bizim kahramanımız kesinlikle tayttır. Rahatlığı bir yana doğru kombinler yaparak şık olması ile tercih edilmektedir. Özellikle dışarıya çok çıkasınız yok ise rahatlığınızdan da ödün vermek istemiyorsanız o zaman kesinlikle tayt giyinmek sizin hayatınızı kurtaracaktır. Fakat tayt kombinleri yapmak o kadar kolay değil. Özellikle tayt ile resmi bir yere gitmek istersiniz gereğinden fazla spor giyinmemeniz gerekmektir. Bunun içinde tayt ile yapılacak kombin önerileri sizin kurtarıcınız olacaktır. Evde keyif yaparken arkadaşlarınız sizi buluşmaya çağırdı. Onları kırmamak için gitmek istiyorsunuz ama bir yandan da evdeki rahatlığınızı bozmak istemiyorsanız o zaman tayt sizi kurtaracak. Tayt ile rahat bir kombin yaparak hem günün rahatlığını bozmamış hem de arkadaşlarınızı kırmamış olacaksınız.

Tayt ile Yapılacak Kombin Önerileri

Özellikle kış mevsiminde insanlar rahatlığından dolayı tayta ihtiyaç duyar fakat sıcak tutmaması onları endişelendirir. Bunun için doğru tayt seçimi yapmalısınız. Özellikle kışlık için yapılan pamuktan taytlar tercih ederek taytın soğuk geçirmesini engelleyebilirsiniz. Onun dışında da kışın taytın üzerine giyeceğiniz rahat ve uzun kazak sizin hayat kurtarıcınız olacaktır. Kazağın yün olması üşümenizi engelleyecek ve böylece hem şık hem de rahat görünüme kavuşacaksınız. Ayakkabınızı postal ile tercih etmek kombininizi daha fazla gündeliğe hazırlamış olacak. Hava durumuna bağlı olarak boyunluk ya da atkı ve bere takabilirsiniz. Tayt ile yapılacak kombin önerileri arasında hem rahat hem de dışarı çıkmaya uygun kombin kesinlikle budur.

Tayt ile Yapılacak Kombin Önerileri

Şık Görünmek için Tayt ile Yapılacak Kombin Önerileri

En başta da dediğimiz gibi doğru kombini kullanarak resmi görünmek oldukça mümkün. Bu resmi kombinlerle değil ilk buluşmaya iş görüşmesine bile gidebilirsiniz. Hem çok şık hem de çok rahat olacaksınız. Yapmanız gereken ilk şey doğru tayt seçimi. Burada deri taytlar ya da parlak taytlar seçebilirsiniz. Taytın üzerine ise bol ve hafif uzun bir gömlek giyinin. Gömleğinizin beyaz renkli olması ve taytın siyah olması sizi daha resmi ve özenli gösterecektir. Altına spor ayakkabı yerine stiletto ya da topuklu sandalet giyerek mükemmel görünümü elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bordo Gecelik Modelleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Bordo Gecelik Modelleri ve Bordo Gecelik Modelleri Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.