Yeni Yıl Gelinlik Modelleri

A+
A-
Yeni Yıl Gelinlik Modelleri

Her ne kadar düğün yapılmasının altın zamanları yaz ayları olsa da kimileri kış düğünlerini daha çok tercih etmektedir. Eğer siz de kış düğünü taraftarıysanız ve düğün yapmayı planlıyorsanız o zaman yeni yıl gelinlik modelleri bakmak için tam zamanı. Özellikle uzun gelinlik modelleri kısa gelinlik modellerine göre daha ucuz olduğu şu dönemde erkenden gelinliğinizi almak oldukça mantıklıdır. Hem yeni yılın ruhuna özgün hem de birbirinden hoş modellere ulaşabileceğiniz sayfamızda galerimize kesinlikle göz atmalı ve nasıl gelinlik modelleri istediğinizi keskinleştirmelisiniz. Her zamanki gibi beyaz gelinlik modelleri oldukça revaçta. Bunun yanında tabii ki tüller olmazsa olmaz. Lafı fazla uzatmadan hemen gelinlikleri göstermeye başlayalım.

Kış Yeni Yıl Gelinlik Modeli

Yeni Yıl Gelinlik Modelleri

Yeni yıl gelinlik modelleri için bakarken öncelikle nasıl bir tarz istediğinizi düşünmelisiniz. Çünkü bu dönemde oldukça farklı gelinlikler popüler. Örneğin görselimizde gördüğünüz kat kat ve kabarık olan beyaz gelinlik modeli gelinlik dediğimizde akla gelen imajı dağıttı için harika bir örnek. Kapalı bir model olsa da ön ve arka kısmı tülden olduğu için dekoltesi bulunmaktadır. Ayrıca hem eteğinde hem de kollarında olan farklı tül dikimleri sayesinde oldukça eşsiz bir gelinlik modeli. Dantel kullansa bile bu dantellerin farklı desenlerinin kullanılması ise oldukça enfes bir görüntü oluşturmuştur. Bu gelinlik modeline biraz daha uzaktan baktığımızda ise oldukça güçlü bir duruşu olduğunu görüyoruz. Kimsenin sizi aklından çıkartamayacağı bir gelinlik arıyorsanız hiç şüphemiz yok ki o model bu modeldir.

Diğer modelimiz yine kabarık etek olmayan bir model. Bu modelin eteğinde bembeyaz astar üstüne ışıltılı dantel bulunmaktadır. Üst kısmı ise yine bembeyaz bir uzun kol parıltılı ve işlemeli bir modeldir. Bu modele baktığınızda daha sakin ve iç huzura sahip bir izlenim alabilirsiniz. Ayrıca omuzdan bilek kısmına doğru giderken modelin biraz daha açılması oldukça havalı bir görünüm elde edeceksinizdir. Özellikle soğuk bir yerde evlenecekseniz bu harika model sizin için oldukça iyi olacaktır. Yakası kapalı olduğu için manken gibi saçınızı toplayabilirsiniz. Eğer saçlarınız çok uzun ve gelinliğiniz de bu derece kapalı olursa o zaman üzerinizde aynı izlenimi vermeyebilir.

Yeni Yıl Gelinlik Modelleri

Yeni Yıl Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri de yeni yılda oldukça göz almaya devam ediyor. Özellikle görselimizde gördüğünüz parlak model en çok tercih edilen modeller arasındadır. Gelin olmam yetmez tüm ışıklar benim üstümde olmalı diyenlerdenseniz bu model özellikle sizin için biçilmiş kaftan. Kabarık ve parıltılı eteğiyle kendinizi bir peri masalı içinde hissedeceksiniz. Üstelik bu parıltılar görselimizde de gördüğünüz gibi rastgele değil belirli desenler oluşturarak gittiği için oldukça şık görünüyor. Bol ve parıltılı kolları ile hareket ederken oldukça rahat edeceksiniz. Özellikle Yerinde duramayan ve oynayan bir gelinseniz tercih etmeniz gereken bir modeldir. Gelinlikle uygun olarak türbanınızı da bu şekilde parıltılı seçerseniz oldukça uyumlu bir görüntüye kavuşursunuz.

Ben parıltı sevmiyorum daha zarif bir model arıyorum diyorsanız o zaman size baskılı gelinlik modelleri daha iyi olacaktır. Üst kısmını tamamen kaplayan baskıların eteğin sadece ön kısmında ve belli bir yerde olması da oldukça zarif bir görüntü katmıştır. Ayrıca eteğin altından hafifçe yükselen başka süslemeler bu zarafeti daha da olgun bir görünüme kavuşturmuştur. Bel kısmında kemer gibi duran süsleme ise eteğin baskısız olan yerlerini oldukça tamamlamıştır. Yine prenses etek olan bu gelinlik modelini özellikle büyük kalçanız ve dar bir üst bölgeniz varsa daha çok tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Makaron Tarifi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.