Kadınlar İçin En İyi 2020 Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadınlar İçin En İyi 2020 Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

2020 yılında özellikle havaların ısınmasıyla beraber yuvarlak güneş gözlüğü eğilimi olacak. Son derece sevimli,retro ve mükemmel bir moda aksesuarı. Yuvarlak güneş gözlükleri  başka aksesuara gerek kalmadan siz kadınları harika göstermeye yetecektir. Kadınlar için en iyi 2020 yuvarlak güneş gözlüğü modelleri harika görünüyordu hemen takasım geldi 🙂 Güzel bir makyajla beraber bu gözlükler sizi çok iyi gösterecektir. Yeni yılla beraber yuvarlak güneş gözlükleri moda olacak. Ray Ban gibi sektörün öncü gözlük firmaları bu modellere önem verdiler. Kadınlar için en iyi 2020 yuvarlak güneş gözlüğü modellerini göz atalım.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-1

 

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Hangi Yüz Tiplerine Yakışır?

Yuvarlak güneş gözlüğü, bayanların sahip olduğu yüz şekilleri dikkate alınarak kullanılmalı. Sayacağımız yüz tipleri haricindeki bayanların kullanmaması daha yerinde olacaktır. Yüz keskinliğini kırmak için kare yüzlere bu tip gözlük yakışacaktır. Dikdörtgen,kalp,oval yüzlü bayanlar yuvarlak güneş gözlüğü için en avantajlı yüz tipleridir.

İlgili : Akseuar Takı Bölümümüz İçin Kesinlikle Tıklayın.

2020-2021 Yılının Gözlük Modası: Yuvarlak Güneş Gözlükleri

 

1.Gül Altın Rengi Güneş Gözlüğü

Bu şık 2020 yuvarlak güneş gözlüğü  Dries Van Noten ile Linda Farrow işbirliği parçasıdır. Gözlük çerçevesi ve rengine kadar,klasik yuvarlak güneş gözlüğünü çok anımsatan ve mükemmel şekilli aksesuardır. Basit ama muhteşem renk dengesi ile kusursuz.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-6

2.Tamamen Retro Tarzı Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Baskılarla oluşturulmuş retro tarzı yuvarlak güneş gözlüğü modellerinden bir tanesi bu yıl çok fazla kullanılmaya başlanacak.Klasik yuvarlak gözlüğe göre kare tarz baskı eklenerek tasarlanmıştır. Retro tarzı sevenlere önerilir.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-4

3.Bağlantılı Bayan Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bu stilin daha doğal retro tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Daha mat bir renge sahip ve eklemelere sahip özellikte ,sıcak aylar için uyumlu olduğunun altını çizeriz.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-21

4.Büyük Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Linda Farrow’un tasarımı olan büyük boy yuvarlak güneş gözlükleri her zaman moda olmuştur. Şık bir at kuyruğu saç modeli ile uyum sağlayacaktır. Bu iki birleştirme sizin çekici görünmenizi sağlayacaktır.

 

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-12

5.Yarı Çerçeveli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Modern kadınların 2020 yılında serin ve şık yuvarlak gözlük modeli olacak. Illesteva tarafından tasarlanan İtalyan tasarım harikasıdır. Bu trend devam edecektir diğer yıllarda da. Prada Güneşe Gözlüğü Modelleri için Tıklayınız.

 

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-9

6.Steampunk Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Pembe renklerle detaylandırılmış özel tasarlanmış deriye de yer verilmiş. Yıldız havası katan yuvarlak gözlükler olarak bilinecek bir model.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-8

7.Victoria Beckham Tarzı Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Victoria Beckham’ın sıklıkla kullandığı için onla özdeşleşmiştir. İnce metal çerçeveler harika UV ışın tutucu camı ile çok estetik sağlıklı.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-20

8.Yumuşak Beyaz ve Gümüş Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bir çok rengin aksine açık renkleri bir araya getirerek güzel bir sadelik yaratılmış. Ustaca bir denge kurularak oluşturulduğu açık bir gerçek.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-14

9.Altın Mercekli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

İnce çerçevelerine sarı renkli camlar eklenerek altın mercekli yuvarlak güneş gözlüğü adını almıştır. Güzel sade bir renklerle uyum yakalanarak ortaya şıklık çıkarılmış.

 

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-19

10.Kedi Gözlü Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bottega Vaneta tarafından tasarlanan belirgin çerçeveli güneş gözlükleridir. Güneşe karşı tam koruma sağlayan kedi göz imajı stiller 2020 ye damga vuracak.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-2

11.Siyah Vurgulu Yuvarlak Gözlükler

Siyah desenlerle güzel bir eğilim oluşturulmuş. 2020 yılı için trend bir güneş gözlüğü diyebiliriz. Siyah ile açık renklerin uyumu da harika kesinlikle deneyin derim.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-11

12.Mavi Mor Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Standart tonları olan çarpıcı bir görünüm sağlayan güneş gözlükleri. Heyecan verici nötr renkler güzel görünüyor. Bu stil kullanılması gerekenlerden olduğunu belirtelim.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-18

13.Klasik Yuvarlak Gözlük

Doğal,klasik retro tarzıdır. Basit,ince metal çerçevelerle sis şampanya rengi seçilerek klasik yuvarlak gözlük etkisi yapılmış.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-7

14.Desenli Yuvarlak Güneş Gözlüğü 2020-2021

İnce çerçeveler ölçekli desen kullanılarak mükemmel dokunuşlarla şıklık sağlanmış. Prada markalı bu yuvarlak güneş gözlüğü havacı imajı veriyor.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-15

15.Pembe Mercekli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Derin pembe ve altın renkli ile güzel bir combo oluşturulmuş. Dolce Gabbana markalı bu gözlük akıllardan çıkmayacak gibi 2020-2021 yılının gözlük modası yuvarlak güneş gözlükleri diyebiliriz. Dolce Gabbana Güneş Gözlüğü Modelleri İçin Tıklayınız.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-5

16.Koruyuculu Çift Mercekli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Muhteşem koruma sağlayan Çift mercekli güneş gözlüğüdür.Güneş ışınları yüzde yüz tutma özelliğine sahiptir. çizilmeye karşıda dayanıklıdır. Her şeyden öncede sevimli bir şekli var.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-10

17.Metalik Yuvarlak Gözlük 2020-2021

Metalik renkler 2020 ve 2021 yıllarında çok öne çıkacaktır. Vazgeçemeyeceğiniz renkler arasına girebilir. Aynalı Güneş Gözlüğü Modelleri için Tıklayınız.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-16

 

18.Mavi Altıgen Yuvarlak Güneş Gözlüğü 2020-2021

Ray-Ban marka bu güneş gözlüğü açık mavi camları ve şık çerçevesi ile bütünlük yakalanmış. Ray-Ban markanın bu modelini çok beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-17

19.Tel Çerçeveli  Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Etrafına şeffaf çerçeveler değişik ve hoş idi. Markası ise Chole olduğunu belirtelim almak isteyenlere. Ayrıca başka renk seçenekleri de mevcut.

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-3

20.Büyük Boy Klasik Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Mükemmel tonlar bu gözlük tasarımında yakalanmış. Büyüleyici tonlar gerçekten harika. Modern,cesur,retro tarzı ve kehribar tonlu çerçeveler çok tatlı.

En Şık 50 Kulak Manşet Önerisi

kadinlar-icin-en-iyi-2017-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri-13

2020 Kadın Yuvarlak Güneş Gözlükleri Fiyatları

Bu gözlükler ünlü markaların tasarımları. Bir çoğunun markasını yukarıda belirttik. Fiyatlarına baktığımızda 350 TL ile 1400 TL arasında değiştiğini görmekteyiz. Bu miktar bütçeyle bu yuvarlak güneş gözlüklerine sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.