Kış Trendi Büyük Kolye Modelleri

A+
A-
Kış Trendi Büyük Kolye Modelleri

Bu sezon takı trendlerinde en dikkat çekenler arasında  büyük tasarım kolye modelleri var.Büyük zincir kolyeler, taşlı kolyeler daha çok popüler olan kolye modellerinden.Gümüş ve altın renkli olan bu kolyeler kış sezonu için son derece ideal tasarımlarda.Kazak ve bluz üzerinde, gömleklerin üzerinde takacağınız bu şık kolyeler kıyafetinize  harika bir tarz ekleyeceği kesin.

Altın ve gümüş rengi büyük takılar ile sade olan kıyafetinizi zahmetsizce şık bir görünüme taşıyabilirsiniz.Deriden işlenmiş büyük kolyeler de spor giyinmeyi tercih eden bayanlar için öncelikli olabilir.Çiçek motifleri içine işlenmiş taşlar ile tasarlanmış kolyeler ise klasik ve abiye kıyafetlerin vazgeçilmez kolyeleri olmaya aday.Dikkat çekici büyüklükte olan bu kolye modellerini aşağıdaki galerimiz den daha yakından inceleyebilirsiniz.

buyuk gumus kolye modeli

 

Aksesuarların bir kıyafetin görünümünü tamamen değiştirdiği bir gerçek.Sezon trendlerinden büyük kolyeler ile sizde son derece şık kombinler yapabilirsiniz.. Günlük giyimde kazak  üzerine kullanın ya da ofis için gömlek ve elbiseler ile eşleştirin. İş stilleri arasında beyaz gömleklerin büyük bir yeri var, sizde işe giderken gömlekleriniz ile birlikte kullanıp ofis ortamında herkesin imrendiği şık bir stil oluşturun.

kis trendi buyuk kolyeler

Ofiste, sokakta ve günlük stilleriniz de takacağınız kış trendi büyük kolye modelleri için aşağıdaki kombinlerden esinlenebilirsiniz:

buyuk kolye trendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.