İlkbahar/Yaz 2020 Şapka Trendleri

İlkbahar/Yaz 2020 Şapka Trendleri

Birçok tasarımcı ilkbahar-yaz 2020 şapka trendlerinde farklı türde stiller tasarlamıştı. Sihirli dokunuşlarla birçok eklemelerle kendi koleksiyonlarını oluşturmuşlardı. Şapkalar güneşten korunmak için yaz sezonun önemli bir parçadır aynı zamanda da kıyafetleri tamamlayan önemli bir aksesuardır. Bu sezon gerçekten spor tarzı,hafta sonu dışarı çıkarken, Karayip tatili için kullanacağınız moda olacak mükemmel şapka trendleri tasarlanmıştı. Bu sıcak mevsimde kullanacağımız ilkbahar-yaz 2020 şapka trendlerine bakalım.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri.html

2020 İlkbahar-Yaz Şapka Modelleri

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-10

 

1.Kovboy Şapka Stili

İronik ve ekstra iddalı görünmek istiyorsanız tasarımcılar size kovboy stilli şapkalar tasarladı. Vahşi Batının simgesi olarak görülen bu şapka tarzı ilkbahar-yaz 2020 trendlerinden. Pembe,siyah, mavi beyaz renklerle tasarlanması yaza ve bahar uygun olduğunu gösteriyor.

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-4

2.Havuz İçin Şapkalar

2020 yılının yaz şapka eğilimlerine baktığımızda havuz için şapkalar öne çıkıyor. Yaz günleri deniz ve havuzda şapka ihtiyacı daha fazla olur. Bunun içinde havuz için şapkalar tasarlanmış. Başa yapışan, retro etkisi ile süslenmiş modellerdir. Renkli taş ve mücevherlerle kaplanmış güzel şapkalar olulturulmuş. Kulakları kapatan ve su içinde de kullanılma özelliği ile detaylı tasarlanmış. Aynı zamanda fütüristik etkisi olduğunu belirtmek isteriz. Yazın deniz ve havuza giderken bu şapkaları kullanabilirsiniz.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-14

3.Bere Tarzı Şapka Trendi 2020

Bu listenin eşsiz ve şık parçası. Kalıplaşmış şekillerin varlığına bu şapka şekilleri ile son vermiş oluyor. Muhteşem çiçek tasarımları,mücevherlerle kaplı bereler,piyano tuşları ile desenler gerçekten çok fantastik idi.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-3

4.Tüllü Şapka Tarzları

Cenaze törenlerinde kullanılacak şapka tasarımları. Tül peçelerle yüz ifadesi gizlenerek olumsuz duygular için uygun hale getirilmiş. Gotik bir havada verilmiş. Bordo rengi dudak rujları ile de makyajı eşleştirilmiş. Çeşitli ünlü markalar kolesiyonlarda tüllü şapkalara yer verdi.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-20

5.Beyzbolcu Şapka Trendleri

Bu sezon beyzbolcu şapkası yüksek moda olacak. Kendine özgü bir şey oluşturulmak için yer verildi. 80’li yıllarda bu şapka modeli kullanılırdı. Chanel,Eli Saab,Mouschino,Versace gibi ünlü moda devleri koleksiyonlarında bu modele yer verdi. Sportif görünüm veren gösterişli şapkalar sınıfından olduğunuda bilin. Siyah,mavi,kırmızı tonlarına yer verilmiş bu şapkalarda. Desenlerle de zenginleştirilmiş.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-1

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-2

 

 

6.Meslek Gruplarından İlham Alınan Şapkalar

Birkaç tasarımcı üniforma gerektiren meslek gruplarından ilham aldı. Bu şekilde tasarlanan şapka stillerine yer verdi. Daha çok askeri tarz şapkayı anımsatan şapkalardı. Bunlara uygun renklerde kullanarak pistlerde yerini aldı. Siyah,koyu gri,beyaz kullanan renkler arasındaydı.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-19

7.Koruyucu Şapka Modası

Güneşin zararlı etkilerden tam korum sağlaması için yüzümüzü siper şeklinde koruyan şapka modası bu yıl fazlasıyla görülecek. Saçların içinse onları dışarı bırakılması nedeniyle üst tarafı açık bırakılmıştı. Birazcık yüzü koruma odaklı düşünülmüştü. Ayrıca süeti de bu şapka modelinde kullanılmıştı. 2020 ilkbahar-yaz şapka modelleri arasında koleksiyonlarda kendine iyi yer buldu.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-21

8.2020 Yaz Eşarp Modası

Farklı stil şekli arayanlar için bu öneri. Ev kadınının sembolüdür eşarplar. 2020 yılında da değişiklik isteyenler için son derece modern ve desenli. Eşarp havasından çok bir saç aksesuarı gibi. Renkler ve desenlerde bir başka güzel. Gucci ve Armani bu stili kullanan moda devleri idi.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-12

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-11

9.Altın Hasır Şapka

Altın şapka ile yazı açmaktan daha iyi bir yol var mı? Egzotik tatil anılarınızı çağrıştıracak cinsten. Hasır şapkalar zahmetsizce şık olmanın yoludur. Zararlı UV ışınlarından korumak için son derece etkilidir. Basmakalıp şapkaların aksine rahat ve koruyucu özellikli bu şapkayı kullanabilirsiniz. Ayrıca tatil yörelerinde daha fazla tercih edilecek gibi modern ve egzotik stil bir araya geldiği için. Güzel sıcak günlerde kullanın ?

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-18

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-17

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-16

10.Koyu Renkli Şapkalar 2020

Kendine özgü ilkbahar-yaz 2020 şapka trendleri de var. Renk odaklı bu şapkalar gizemli görünmek isteyen kişiler için çok ideal. Parlak koyu renkler etkileyici ve gizemli. Yüzü de gizleme özelliği de sahip geniş şapka özelliği sevenler için doğru noktadır. Bu özellikli bir şapka için güzel bir öneri.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-8

11.Ateşli Balıkçı Şapkaları

Kaliteli kumaşları,canlı renkleri,harika desenleri ile balıkçı stili şapkalar 2020 yılın modası. Renk ve desen hayranı bayanlar için tasarlanmış doğal ve modern görünümlü şehirli bayanın şapkası. Lüks bir şapka görünümüde sahip sizi farklı noktalara taşıyacaktır. Uyumlu bir şekilde kullanırsanız gerçekten güzel.

İlginizi Çekecektirhttps://www.stylekadin.com/kategori/aksesuar-taki

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-9

12.Fantazi ve Büyüleyici Minyatür Şapkalar

Sevimli ve sıra dışı şapkayı da listemize ekledik. Fantazi ve büyüleyici küçük tarzda şapkalar. İlginç ve farklı eklemeler dikkat çekiciydi. Parlak ve dantel dokunuşları şapkayı fantazi ve büyüleyici yapan ayrıntılardı.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-13

13.Gözleri Kapatan Şapka Modelleri 2020

Gözleri kapatarak perde gibi aralıklar bırakarak oluşturulmuş şapkalar. Benzersiz ve ilgi oluşturmak için farklı olmak isteyenlerin tercihi. Çok parçalı şapka yeni bir soluk getirecek şekil.

 

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-15

14.Yaratıcı Şapka Trendi

Başyapıt oluşturmak için tasarımcıların ne kadar gayret ve emek verdiğini pistlerde görüyoruz. Eşsiz ve yaratıcı bu şapkaların tasarımları,şekilleri gibi bir çok özelliği daha önce düşünülmemiş cinsten idi. Yaratıcı şapka trendi 2020 yaz sezonuna daha da anlam katacak gibi duruyor.

İlgili:

Diğer Aksesuar Modaları İçin Tıklayınız.

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-7

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-6

ilkbahar-yaz-2017-sapka-trendleri-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Naz dedi ki:

    Sayfanın sonu gelmek bilmedi 🙂

    1. blank stylekadin dedi ki:

      Yazılarımız faydalı olsun diye detaylı anlatımlar tercih ediyoruz sizlere geniş fikirler için. Birkaç tane oradan buradan resim ile kısa bir iki yazıyı bizde yaparız ama kalite önemlidir Naz hanım bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz 🙂