2019 Akay Gelinlik Modelleri Sizlerle!

2019 Akay Gelinlik Modelleri Sizlerle!

Mükemmel çizgiler,kaliteli kumaşlar,tüller,güpür danteller ve gösterişli taşların bütünlemesi ile şahısa özel hazırlanan Akay 2019 gelinlik modelleri gerçekten çok etkileyici ve zarif. Gelinlik sektöründe öncü olan ve her zaman kaliteden ödün vermeyen bir marka. 2019 Akay gelinlik koleksiyonuyla gelinlik modellerini 2019 için paylaştı. Akay firmasının diğer bir özelliği de hem firma olup hem de kişiye özel çalışan ilk ve tek firma Akaydır. Tarzınıza ve vücut şekil ölçülerine göre sizin geleceğinizi sadece bir provayla ortaya çıkarıyor.

akay-gelinlik-modelleri-2017
2019 Akay markasının gelinlik modellerinde eşsiz çizgiler,kumaşlar,tüller,güpür danteller ve taşlarla bezemeler çok ilgi gördü. Ayrıca gelinliklerdeki ince,ufak detaylar sadelik,özgünlük ve genç kızın duygularını yansıtıyordu. Akay gelinlik firmasının baş tasarımcısı Sezanur , Akay 2019 gelinlik modellerini tasarlarken, düğünün anlamı ile,genç kızın beklentilerini bir araya getirdiğini ifade etti. Treb tarzı baz almak yerine önemli çizgileri takip ettiklerini vurguladı.

2017-akay-gelinlik-koleksiyonu
Bu firmada ise 2019 sezonunda çok farklılıklar var. Bu farklılıkları da yenilik ve daha iyiyi bulmak olarak nitelendirmek mümkün. Ayrıca Akay trend takipçisi değil,trendi kendi oluşturan lider gelinlik firmasıdır. Bu marka Türkiye’nin ilk büyük büyük beden gelinlik koleksiyonunu hayata geçirdikten sonra eylül 2019 tarihinden sonra da çok farklı konseptlerde de karşınızda olmaya devam edecek.

2017-akay-gelinlik-modelleri-sizlerle

Düğün İçin Akay

Gelinliklerin yanında damatları da unutmadı. Damatlara da kendi vücut özelliğine uygun ölçü alarak damatlıklarını hazırlıyor. Düğün için gerekli her şeyi de üreten firma düğünlerin ilk akla geleni diyebiliriz. Gelin için nişanlık,kına gecesi ve gece elbisesi,kaftan,taç,kemer,toka daha bir çok aksesuar Akay firmasının zengin koleksiyonlarında yer almaya devam ediyor. Bu önemli firmanın amacı gelin ve damatların her türlü ihtiyacını tek firma da karşılayarak zorlanmadan kolaylıkla halletmelerini sağlıyor. Çiftleri daha mutlu etmek için devamlılığını sürdürüyor.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

2016-2019 Sonbahar-Kış Gelinlik Modelleri

2019 Yırtmaçlı Gelinlik Modelleri

2017-akay-gelinlik-modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.