Siyah Jean Kombin Önerileri

A+
A-
Siyah Jean Kombin Önerileri

Siyah daima her renge yakışan bir renk olmuştur. Siyah jean kombin önerileri kıyafet seçimi adına vakit olmayan zamanlarda bir kurtarıcı olmuş, bazen de çok değişik renklerde de dengeyi sağlamada yardımcı olmuştur. Siyah jean kombini her mevsime göre farklıdır.

İlkbahar

Siyah jean için bu mevsimde paçaları kısa tercih edilebilir. Siyah Jean Kombin Önerileri ihtiyacınız varsa; bilek boyunda olan jean ile birlikte dar bir tişört hoş durur. Pantolon sade olacağı için renkli ya da renkli desenli tişörtler de bahar havasına yakışır bir şekilde renk katar. Üzerine giyilecek olan bir deri ceket ile maskülen bir görüntü verilebilir. Salaş dalgalı model bir saçla ise bu kombin güzel duracaktır.

Siyah Jean Kombin Önerileri

Sonbahar

Sonbahar daha soluk renkler için ideal olabilir. Bu yüzden siyah jean kombini ağırlıklı olarak ceket ile yapılmalıdır. Hardal rengi bir pantolonun üzerine orta boy çizme çok zarif duracaktır. Üst bedene ise düz beyaz renkte bir bluz kombin için tamamlayıcı parça olabilir. Sadelik çoğu zaman zerafettir kuralına inanarak siyah jean ile aynı renkteki çizme çok yakışacaktır. Siyah çizme ne kadar güzel duracak ise başka renkteki bir çizme o kadar kötü durabilir, dikkat edilmelidir.

Siyah Jean Kombin Önerileri

Yaz

Salaş ve dış görüntüden öte rahatlığın düşünüldüğü bir mevsim, ancak yazın güzel görünmek her kadının hakkıdır. Siyah jean bu mevsimde şort olarak tercih edilebilir. Kısa bir şortun üzerine salaş bir tişört yaz için rahat olacaktır. Salaş tişörtün içerisinden bedenin nefes alması sağlanır ve terleme durumu yavaşlatılır. Tişört şorttan 1 parmak kısa olursa çok hoş durur. Tişörtün açık renk hatta beyaz olmadı şort ile çok yakışacaktır. Altına giyilecek bez bir ayakkabı ve ayakkabı ile aynı renge sahip olan bir çanta ile oldukça fresh bir görünüm elde edilebilir.

Siyah Jean Kombin Önerileri

Kış

Kışları görüntü kadar bedeni sıcak tutmak da önemlidir. Hem güzel görünmek aynı zamanda da kendini sıcak tutmak mümkün olabilir. Kışın, üzerinde inci desenleri bulunan siyah jean tercih edilebilir. Siyah jean üzerine giyilecek yeşil renk omzu düşük bir kazak, yeşil renk bir bot ile muhteşem bir görüntü oluşturacaktır.

Siyah Jean Kombin Önerileri / Galeri

 

Editörün Önerisi

Kombinler ile ilgiliyseniz; sarı abiye kombinleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.