Minimalist Stil Üzerine Tasarlanan Kıyafet Kombinleri

A+
A-
Minimalist Stil Üzerine Tasarlanan Kıyafet Kombinleri

Sade görünmeyi kötü görünmekle eş değer tutmamalısınız. Bazen ayrıntılar tüm görünümü karmaşık hale getirebilir. Temiz ve düzgün görünerek minimalist tarzda giyinebilirsiniz. Minimalist tarz herkes de iyi görüne ve her daim şık olan kıyafetlerle yapılır. Bu tarz her fırsat içinde uygun bir giyim şeklidir. Geniş bir tarz sunumu yaptığı için gündelik ve özel gün kullanıma yapabilirsiniz. İşte böyle avantajlı bir tarz şekline kimse hayır diyemez. Özellikle zamanı az olan bayanlar için daha ideal bir öneri diyebiliriz. Bugün bizde sizler için minimalist stil üzerine tasarlanan kıyafet kombinlerini sizler için tasarladık. Minimalist kıyafet kombinleri ile çok geniş bir birleştirme seçenekleri bulacaksınız çok fazla öneri ile işiniz daha da kolaylaşacaktır.

 

blank

 

Minimalist Stilin Kuralları

 

-Minimalist stilin ilk kuralı çok fazla renk kullanmamaktır. Daha sade bir görünümlü şık görünmeyi amaç edindiği için bu kural konmuştur.

– Basit bir görünümle nasıl şıklık ve tarz olunur mantığı ile hareket eden akımdır bu noktaya da dikkat etmelisiniz.

-Minimalist stilde net ve güçlü çizgiler değerlidir. Bu sizi klas göstermek içindir. Basit desenler başlamak çok akılcı olacaktır. Çizgilere vurgu yaparak başlamak çok iyi bir seçenek olacaktır.

-Bu mantalite de klasik görünüme ulaşırken daha yeni stillerin seçildiği unutmamalıdır. Kendiniz klasik stilleri tasarlıyorsunuz giyin şeklinizle.

 

Minimalist Stil ile Oluşturulan Kombinler

 

1.Çizgili Gömlek + Yüksek Belli Kot Pantolon

 

 

Çizgili desenler uygun ve bunu yüksek belli ayrıntıları olmayan pantolonla eşleştirmiş bu da size yüksek düzeyde uyum kazandıracaktır.

 

2.Boyfriend Kot Pantolon + Trençkot

 

blank

 

Sadelik en iyisidir. Doğru ve güçlü çizgileri olan trençkot ve olmazsa olmazı boyfriend tarzı kot pantolonlarlardır. Bahar ayları için çok uygun bir kombin şeklidir.

 

3.Beyaz + Açık Renkler

 

blank

 

Bu renk kombinasyonunun tadını çıkarabilirsiniz. Sade ve açık renklerle hoş görünebilirsiniz. Üst ve alt açık renkli giyim stili ile bambaşkalığın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

4.Kadife Etek + Kolsuz Üst

 

blank

 

Kıyafetlerinizde renk yok ise yani siyah tercih yapmışsanız bunun yerine dokuları kullanabilirsiniz. Örneğin yukarıdaki kadife siyah etekle olduğu gibi.

 

5.Beyaz Gömlek + Siyah Kot

 

 

Bu minimalist kombin şekline klasik diyebilirsin ama gerçekten önemli ve ara ara kullanılması gereken kombin şeklidir. Siyah ile beyazın uyumdan yararlanarak kendinizin sınırlarını aşabilirsiniz.

 

6.Siyah Kazak + Pantolon

 

 

Bu stille asla yanılmazsınız siyah kazak ile pantolonunuzla koyu bir kombin tercihi oluşturulabilir. Güzelliğinizin ve şıklığınızın simgesi tarz kazaklardan geçtiğini unutmayın.

 

7.Geniş Kollu Gömlek + Göz Alıcı Pantolon

 

blank

 

Basit bir görünümle göz alıcılık istiyorsanız doğru kıyafet eşleştirme yapmalısınız bunun içinde önerimiz geniş kollu gömlek ile göz alıcı pantolon kombinidir. Gerçekten asil ruhunuzu bu iki giyim ürünü ile ortaya çıkarabilirsiniz.

 

8.Koyu Gri Üst + Siyah Rahat Pantolon

 

 

Renklerin bir başka mükemmel kombinasyonu daha. Koyu gri ile siyah rahat pantolon çok güzel bütünlük sağlıyor. Harika bir görünüm için bu renklerin gücünü kullanabilirsiniz.

 

https://www.stylekadin.com/kombinler/pantolon-ile-sik-parti-kombinleri-2019-2019.html

9.Tişört +Blazer

 

 

Şeffaf çizgileri olan klasik ceket, basit tek renkli tişört mükemmel eşleşecektir. Deneyip bu kombinasyonu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

 

10.Güneş Gözlüğü + Tişört

 

blank

 

Basit ama etkili görünüm için bu ikili es geçmeyin özellikle yaz sezonun müthiş ikilisidir siz siz olun bu iki giyim parçasına şans tanıyın. Kombin Kategorimiz İçin Tıklayın.

 

11.Kazak + Deri Tayt

 

 

Daha serin havalar için kullanılabilecek ikili tarzdır. Kazak ve deri tayt çok hoş görünüyor  ben denedim gerçekten bir başka tatlı.

Yukarıdaki stillerden en çok hangisini beğendiniz? Bize bunu yorumlarınızla aşağıdaki kısımdan bildirebilirsiniz. En güzel fikirlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz hoş çakalın. Bizi FACEBOOK adresimizden de takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/StyleKadincom/?fref=ts

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.