İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

Kahvaltı hem güzel bir gün geçirmek isteyenler için hem de sağlıklı yaşamak isteyen kişiler için asla atlamaması gereken öğünlerindendir. Bunun yanı sıra kahvaltının özellikle bizim kültürümüzde bambaşka bir yeri vardır. Serpme şeklinde yapılan kahvaltılarda genel olarak peynir, zeytin, salam, yumurta, sebzeler hatta meyvelere kadar pek çok seçenek bulunur. Sadece keyiflenmek için bile en yakın arkadaşlarınızla kahvaltıya gidebilirsiniz. Kahvaltıya gitmek için mekan önerisi arıyorsanız eğer İstanbul’un en iyi 5 kahvaltı mekanı yazımız işinize yarayacaktır. Bu çeşitli bölgelerde bulunan bu mekanların hem kahvaltısına hem de ortamlarına bayılacaksınız. İstanbul’un en iyi 5 kahvaltı mekanı sadece güzellikleri ile değil aynı zamanda da uygun fiyatlı olması ile de bilinmektedir.

İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

İstanbul’un En İyi Kahvaltı Mekanı Nerede?

İstanbul oldukça büyük bir şehir. Bu yüzden her mekan herkes için uygun olmayabilir. Avrupa yakasında yaşayan biri hadi diyerek karşıya geçemez. Bu yüzden İstanbul’un en iyi 5 kahvaltı mekanı nerede bilmelisiniz. Aksi halde yolda açlıktan bir simit alarak kahvaltıya gitmeye gerek duymazsanız. İlk önerimiz Şişli’de bulunan Hadika Kahvaltı evi. Yöresel Hatay lezzetini İstanbul’a taşıyan mekan sizi oldukça mutlu edecektir. Ayrıca bilmelisiniz ki peynir bile marketten değil tamamıyla doğal bir şekilde sofrada bulunmaktadır. Eğer hafta sonu gidecekseniz ya da arkadaş grubunuzla gidecekseniz öncesinden arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekir. Aksi halde yer bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

Kahvaltı Mekanı Tavsiyeleri

Kahvaltı mekanı tavsiyeleri hiç hız kesmeden devam ediyoruz. Diğer bir önerimiz doğalla iç içe olmayı sevenler için enfes bir köy kahvaltısı mekanı. Beyoğlu Polonezköy’de bulunan Stella enfes manzarası ile bir numaralı tercihiniz olabilir. Ayrıca kalabalık grup ile çat kapı gidebilirsiniz. Eğer Ege kahvaltısını çok seviyorsanız o zaman Nişantaşı Bazlama Kahvaltı ilk tercihiniz olacaktır. Özellikle acuka ve menemen ile size harika lezzetler sunacaktır. Ev yapımı reçelleri tatlı severler için önerilir. Adından anlaşılacağı üzere bazlamasını kesinlikle denemelisiniz. Yok yok olan bu mekana kesinlikle uğramalı ve hayatınızdaki en iyi kahvaltıdan birini yapmalısınız. Ayrıca geç uyanan biriyseniz çok şanslısınız. Çünkü bu mekan saat 9’da açılıyor.

İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı İstanbul’un En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

Bir önceki yazımız olan Bahar Aylarında Tüketilmesi Gereken Sebze ve Meyveler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.