İnce Detaylarına Kadar İlgi Çeken Perde Dekorasyonu Fikirleri

İnce Detaylarına Kadar İlgi Çeken Perde Dekorasyonu Fikirleri

‘’Güneş girmeyen eve doktor girer.’’ Atasözünden yola çıkarak, güneş gören evler son derece rağbet görüyor. Bu yüzden genelde güneş ışığı alan evler dikkat çekiyor. Fakat her ne kadar güneş alan ev bile olsa, perdesiz ev olmayacağını biliyoruz. Perdeler geçmiş dönemler içerisinde evin önemli bir parçası gibi olsa da, şu sıralarda dekorasyon yaparken ilk yapı taşı olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlere bu yazımızda araştırmalara dayalı perde dekorasyonu ve perde dekorasyon fikirleri galerisi sunacağız. Galerimize geçmeden önce, tasarımlarınızı neye göre ve nasıl yapacağınız hakkında sizlere rehber olan bazı bilgiler vermek istiyoruz. Her ne kadar söylediklerimize bağlı kalmanızı önersek de, en iyi tasarımı sizler yapacaksınız unutmayın!

Perde Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Eğer özgünlüğünüzü kullanmak istiyorsanız katalogları falan unutun. Çünkü evinize sizden başkası dekor veremez ve sizden başkası iyi bilemez. İlk olarak koltuklarınızın rengine bir bakın. Halılar, laminantlar ve diğerleri. Eğer bunlar açık tonlar üzerine kuruluysa eğer, perdelerinizi de buna göre seçebilirsiniz.

Ayrıca perde dekorasyonu fikirleri arasında, gösterişli modeller de bulmanız mümkündür. Yani gösteriş derken, dikkat çeken tasarımlardan bahsediyoruz. Düz bir perde seçimi yerine, modelli tasarımları satın alabilirsiniz. Aynı zamanda artık zemine kadar inen perdeler de dikkat çekiyor. Aşağıda sizlere perde dekorasyonu fikirleri ve önerileri için bir galeri paylaştık. Bu galeriye bakarak fikir edinebilirsiniz.

2019 Trend Perde Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Tekzen Avize Modelleri ve Fiyatları 2020-2021 başlıklı makalemizde tekzen avize modelleri 2020-2021, tekzen avize modelleri fiyatları ve tekzen avize ve sarkıtlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.