L Şeklindeki Salonlar Nasıl Dekore Edilir ?

L Şeklindeki Salonlar Nasıl Dekore Edilir ?

L salonlar İçin Dekorasyon Örnekleri

L şeklindeki salonlar aslında dekore edilmesi, eşyaların yerleştirilmesi en kolay olan salonlardan biridir.Burada otomatikmen fonksiyoneller zaten birbirinden ayrılmıştır. Mesala Salonun L olan dönmüş bölümüne yemek masanızı koyabilirsiniz.Bu şekilde yemek bölümü oturma odasından ayrılmış olur.Yaşam alanınızda buda size bir kolaylık sağlar.

L salon dekorasyonu nasil yapilir

Misafiriniz geldiğinde yemek bölümünde oturanlar ve oturma odasında oturan diğer kişiler kendi aralarında rahatlıkla sohbetlerini edebilirler.Buda bize büyük bir kolaylık sağlar.

L salon dekorasyonu

Aynı zamanda L salonda dikkat etmemiz gereken koltukların büyüklükleri ve ne kadar yer kapladığı dır.Koltukların boyutlarına çok dikkat edelim.Kendi bölümünden taşan koltuk grupları kötü görünür. Örneğin yemek bölümüne taşan koltuklar burada oturan kişilere rahatsızlık verebilir.

L SALON NASİL DEKORE EDİLİR

 

L şeklindeki salonunuz büyük ise aradan sürgülü bir kapı geçirip isterseniz bu alandaki açılır kapanır koltuğunuzu misafirleriniz için yatak odası olarak kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tasarım Modern Lavabo Modelleri 2020 başlıklı makalemizde dekoratif lavabolar 2014, ışıklı lavabo modelleri ve modern lavabo hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.