Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Seçilir?

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Seçilir?

Evlilik, birbirini seven iki kişinin yollarını birleştirerek yuva kurmalarıdır. Bu yuvanın temellerini atarken kadınların erkeklerden beklentileri elbette unutulmaz bir evlenme teklifidir. Bu teklifi almak kadını özel ve değerli hissettirir. Teklifi yüzükle yapmak artık teklifin önemli bir parçası haline gelen bir gelenektir. Hayatınızdaki kadını mutlu etmek için evlilik teklifi yüzüğü seçimiyle ilgili bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Hangi Ele Takılır

Bekar olan çoğu kadının ve erkeğin cevabını merak ettiği sorulardan birisi evlenme teklifi yüzüğünün hangi ele takılması gerektiğidir. Evlenme teklifi ederken yüzüğü sevdiğinizin sağ eline takmanız gerekir. Çünkü sol ele alyans takılır ve bu da kişinin evli olduğunun bir nişanesidir.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Hangi Parmağa Takılır

Evlenme teklifi ederken yüzüğün hangi ele takıldığı kadar hangi parmağa takıldığı da çok önemlidir. Söz konusu yüzüğün sağ elin yüzük parmağı olarak nitelendirilen, serçe parmağın yanındaki parmağa takılması gerekir.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde evlilik teklifi için yüzükler pek çok modelde tasarlanabilmektedir. Bilindiği üzere pırlanta aşkı ve evliliği temsil eden değerli bir taştır. Evlenme teklifinizde sade ve taşsız bir yüzük modeli seçmeniz teklifinize gölge düşürebilir. Bu bakımdan pırlanta detaylı yüzükler arasından seçim yaparak sevdiğinize unutulmaz bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Hem sizin hem de müstakbel eşinizin mutluluğunu katlayacak en özel baget yüzük modelleri ile teklifinizi muazzam hale getirebilirsiniz.

Evlilik teklifi hemen her kızın hayallerini süsler. Evlenmeyi ve huzurlu bir yuva kurmayı düşleyen kadınlar için büyük bir öneme sahip olan bu teklifi baş başayken ya da şatafatlı bir organizasyonla yapabilirsiniz. Nerede ve nasıl bir teklif yapacak olursanız olun mutlaka sevdiğinizin göz zevkine hitap edecek bir yüzük seçmeye özen göstermelisiniz. Bunun için şık ve gösterişli baget evlilik teklifi yüzüğü modellerine göz atarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evlenmek için yapacağınız teklifte tektaş yüzük modellerini incelemeniz size büyük bir yardım sağlayacaktır. Çünkü bir kural olmasa bile kabul gören modeller tektaş pırlanta yüzüklerdir. Evlilik teklifi yüzük önerileri alabileceğiniz kişilerden tavsiye almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin, partnerinizin kız kardeşi ya da yakın arkadaşından destek alabilir ve böylece sevdiğinizin gözlerinin içini güldürecek o modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Pırlantanın da yüzüğün de gerçek olması yüzük seçiminde çok önemlidir. Sahte pırlantalı tektaş yüzükler maliyet bakımından ilgi çekici olsa da gerçek olmadığı anlaşıldığı takdirde başınızın ağrımasına sebep olabilir. Bu bakımdan yüzüğü tanınan ve kalitesiyle ön plana çıkan bir markadan temin etmeniz elinize sahte ürün geçmesini önleyecektir. Bununla beraber pırlantanın sertifikaya sahip olduğundan emin olmanız gerekir.

Evlilik teklifi için yüzük seçimi yaparken partnerinizin parmak ölçüsüne uygun bir ürün satın almalısınız. Bunun için uygulayabileceğiniz basit yöntemler mevcuttur. Partnerinizin yüzük parmağına taktığı bir yüzük varsa bu yüzüğü alıp kendi parmağınıza takabilir, yüzüğün parmağınızın hangi bölgesinde kaldığını saptayarak evlenme teklifi için doğru ölçüye sahip ürünü temin edebilirsiniz. Ayrıca yine partnerinizin kardeşinden ya da arkadaşından yardım alarak ölçüyü öğrenebilirsiniz.

Evlilik teklifi yüzüğü fiyatları yüzük seçiminizi önemli ölçüde etkileyecek olan faktörlerden biridir. Yüzüğün altın ayarı ve kullanılan pırlantanın karat değeri ürünün fiyatına etki eden iki büyük etkendir. Bununla beraber ürünün markası, modeli ve ürün için yürütülen indirim ve kampanyalar da fiyatların değişmesinde önemli role sahiplerdir. Evlenme teklifinizi olağanüstü kılacak dikkat çekici baget yüzük modelleri için hemen Makdis Pırlanta’nın birbirinden şık ürünlerine göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Nesil Fotoğraf Baskı Clicksy nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.