Prada 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Prada 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu
1 Mart 2017 tarihinde eklendi, 626 kez okundu.

 

Her şeyden önce bu koleksiyon hem stil hem de felsefe açısından kesinlikle keşfedilmeye değerdi. Miuccia Prada’nın serisi,pek çok kişi tarafından “genç bir rüya” olarak adlandırılmıştı. Prada 2017-2018 sonbahar/kış koleksiyonu tüylü parçalar,zarif boncuklu işlemeli giysiler, ruh halini yansıtan kıyafet stilleri ile bambaşkaydı. Ayrıca mütevazi bir koleksiyonda değildi. Miuccia Prada cinsiyet eşitliğinden eksikleri hakkında koleksiyon bir ses olmak istediğini gördük. Ayrıca elli yıl önceki kadın değeri ile şuankinin çok farklı olduğu ve buna değer verdiğini de defilesine nakşetmişti. Kısacası feminen unsurları daha değişik şekilde sunmaya çalışmıştı.

 

Prada koleksiyon 2018

 

Prada 2017-2018 koleksiyonu

 

Baştan çıkarmanın yolu daima aynıdır. İç çamaşırlı feminen tarzlar bu yolun en daimi yoludur. Bu şekilde oluşturulmuş parçalar bunu bize ifade ediyordu. Şık ve seksi havaları olduğunu da söyleyebiliriz. Uzun yıllardı moda dünyasında etkinliğini sürüdren Prada bu stilleri başka koleksiyonlarında da değişik tasarımlarla sunmuştu.

 

Prada bayan defilesi sonbahar kış 2018

 

Prada hazır giyim koleksiyonu kış

 

Koleksiyonun temel unsurları dikkat çekici olduğunu ve özetinin bu ifade olduğun söyleyebiliriz. Prada’nın en iyi örneği rahat, büyük boy hırkalar olduğunu söyleyebiliriz. Ardından tüylü aplikelerin yanı sıra,dinamik, yirmilerden esinlenilmiş püsküllü karışık dokular vardı. Özellikle aksesuarların tümünde tüyler mevcuttu. Özellikle her şeyin daha yumuşak görünmesi için tasarlanmıştı.

Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

Prada kış hazır giyim koleksiyonu 2017

 

Prada Milano haftası sunumu 2017

 

Son olarak, yalnızca koleksiyonun büyük boy katlarıyla çekici bir kontrast oluşturmayan aynı zamanda önümüzdeki sonbaharın en ilham verici kıyafetlerden bazılarını, yani midi etekler ile özel hırkaları birleştiren kırpılmış çizgiler vardı. Ayrıca rahat ayakkabıları tercih etmişti.

 

Prada sonbahar-kış defilesi 2017

 

Prada sonbahar-kış defilesi 2018

 

Diğer ünlü markaların koleksiyonlarını sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. En iyi kadın moda sitesi olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz güzel fikirlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz iyi günler.

 

Giorgio Armani 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

 

Prada sonbahar-kış sunumu 2018

 

Prada ve kış koleksiyonu 2018

Giorgio Armani 2017-2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu
Kına Gecesi Saç Modelleri 2017-2018

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git