2020 Yılında Tercih Edilen Kış Kombinleri

A+
A-
2020 Yılında Tercih Edilen Kış Kombinleri

Soğuk kış aylarında her ne kadar sıkı bir şekilde giyiniyor olsak da, kombin konusundaki araştırmalarımıza devam ediyor ve şıklığımızdan ödün vermiyoruz. Bu yüzden kış kombin modelleri araştırması yapıyor ve gardıroplarımızı tıka basa doldurmak için yeni deneyimler elde ediyoruz. Şu sıralar her ne kadar havalar bir değişken gitse de, içinizi ısıtacak kombin önerileri iel sizlerin karşısına geliyoruz.

2020 yılının trend kombin modellerini için sizlere bazı öneriler ve fikirler sunacağız. Fakat bunlara geçmeden önce kış ayında ne gibi kombinler yapacağınız hakkında sizlere bazı fikirler vermek istiyoruz. Fikirlerimize bakarak kendinize özgü kombin sistemi geliştirebilirsiniz. Fakat unutmayın ki her kıyafeti siz giyeceksiniz ve vücut hatlarınızı en iyi sizler biliyorsunuz.

Kış Aylarındaki Kombin Tercihleri

Kış aylarında genel olarak montlarımızı giydiğimiz için, kış kombin modelleri önemini yitirebiliyor. Fakat montumuzu çıkardıktan sonra bir ortama girdiğinizde, kombin son derece önemli olabiliyor. İlk olarak spor mu yoksa klasik mi giyinmeyi seviyorsunuz? Bunun cevabını aldıktan sonra hangi tonlara beğeni duyduğunuza bir bakalım. Açık mı koyu mu renkleri seviyorsunuz.

Eğer cevabını açıksa, beyaz ve bebe mavisi tonlamaları tercih edebilir ve altına da koyu lacivert bir Jean tercih edebilirsiniz. Tercihinizi koyu tonlardan yana yapıyorsanız eğer, siyah bir kazak veya deri ceket, altına da açık tonlarda bir kot pantolon giyebilirsiniz. Ceketiniz ile uyumlu olan bir ayakkabı da oldukça güzel gözükecektir.

Dikkat Çeken Kış Kombin Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.