Gelin Başı İçin Aksesuarlar

A+
A-
Gelin Başı İçin Aksesuarlar

En özel ve güzel günlerden birisi de; düğünlerdir. Bu nedenle şıklığınız, oldukça önemli bir rol oynar. Gelin başı için aksesuarlar ise, şıklığınızı tamamlayacak en önemli parçalardan birisidir. Fotoğraf çekimlerinde, düğün hikayelerinde ve düğün gecenizde tarzınızı yansıtabilmenizin en iyi ve şık yolu; hiç şüphesiz saçınızdır. Son yıllarda oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen gelin trendlerinden birisi de gelin saç aksesuarlarından gelin başlarına eklenen taçlar ve diğer aksesuarlardır.

Klasikleşen ve geçmişte kalan düz modellerin aksine, aksesuarlar ile yapılan gelin başları, oldukça dikkat çekmekte ve fotoğraflara çok ayrı bir hava katmakta.

Gelin Başı İçin Aksesuar Önerisi

Muhteşem bir görünüm, tarzınızı yansıtan bir gelinlik ve tarzınız ile uyumlu makyaj… Düğün için hazır olduğunuzu düşünebilirsiniz fakat, tam anlamıyla hazır olmadığınızı söyleyebiliriz. Zira son zamanlar trend olan gelin başı aksesuarları olmadan; biraz eksik görünebilirsiniz.

Dağınık gelin topuzu yaptığınız saçlarınızı; taşlı bir gelin tacı ile süslemeniz gelinliğinizin tamamlanmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra gelinliğiniz ile uyumlu olan taç, saçınız da dahil sizin bir bütün olarak iddialı olmanızda rol oynayacaktır. Yalnızca gelin tacı değil, gelinliğinizi farklı aksesuarla da renklendirebilirsiniz.

Gelin Başı Tokaları

Gelin başı için kullanacağınız toka, günlük hayatta kullandıklarınızdan çok daha farklıdır. Çünkü bu tokalar; yalnızca gelinler ve gelinlikler için tasarlanmıştır. At kuyruğu yaptığınız saçlarınızda kullanabileceğiniz tokalar; oldukça şık görünmenizi ve klasik görünümden uzaklaşmanızı sağlar. Buna ek olarak açık olarak bıraktığınız saçlarınıza taraklı taç kullanmanız, saçlarınızın normalden daha şık görünmesini sağlayacaktır.

Gelin Başı Aksesuarları

Gelin başı aksesuar seçimi yaparken, kullanacağınız saç modelini ve makyajı da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğer ağır ve dikkat çekici bir makyaj yapacaksanız; makyajınızı gölgelemeyecek kadar büyüklükte taç ya da aksesuar kullanmalısınız. Şayet hafif ve doğal görünümlü bir makyaj yapacaksanız; ufak ölçülü ve çok fazla dikkat dağıtmayan aksesuar tercihi yapmanız doğallığınızı koruyacaktır.

Gelin Başı İçin Aksesuarlar / Galeri

Bir önceki yazımız olan Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2020 Yılında Bir Başka başlıklı makalemizde gelinlik seçimi nasıl olmalıdır, kuyruklu gelinlik modelleri ve Kuyruklu Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.