2021 Trend Renkler ve Kombinler

A+
A-
2021 Trend Renkler ve Kombinler

Her yılın trendi başka renkler oluyor ve birçok yerde bu renklere rastlıyoruz. Henüz 2021 gelmedi ancak 2021 trend renkler ve kombinler şimdiden belli oldu. Bazı moda tasarımcılarının yeni tasarımlarında kullandığı renkler çok konuşuluyor. Bu renkler yeni yılda sadece kıyafetlerde değil ayrıca birçok eşyada da yer alacak gibi duruyor.

Gümüş Rengi

Gümüş önceki yıllarda sadece kabanlarda karşımıza çıksa bile bu sene her alanda kendisini gösterecek. Birçok kıyafetin kombin kısmında tamamlayıcı renk olacağına inanılıyor. Gümüş rengi ile birlikte beyaz ve açık mavinin uyumu da şüphesiz ki bu yıl göz kamaştıracak.

2021 Trend Renkler ve Kombinler: Nar Şurubu Rengi

Kırmızının soluk bir tonu olan nar şurubu rengi bu senenin vazgeçilmezleri arasında olacak. 2021 trend renkleri içerisinde en çok tercih edileceği söylenebilir. Kombin yapılırken soluk renkler yerine aynı tonların kullanımı tercih edilebilir. Bu renk güçlü ve enerjik bir duruşu da beraberinde getiriyor.

Kiremit Rengi

Kahverengi ve turuncu arasında olan bu renk de şüphesiz ikili kombinler için çok tercih edilecek. Alt üst aynı renk olan takımlarda, siyah ile uyumu oldukça güzel olacaktır. Ayrıca ayakkabılarda da tercih edilecek tekrar kiremit rengi ile ışık saçmamak elde değil.

Gölgeli Ladin Rengi

Bu renk oldukça az duyulmuş olsa bile bu sene kendinden çok bahsettirebilir. Bir bitkinin üzerinde oluşan renklerden oluşan bu renk koyudur. Daha çok esmer kişilerin tercih etmesi gereken bu renk oldukça beğenilmiştir. İkili takımlarda ya da tek parça elbiselerde bu renkle çok karşılaşılabilir.

Altın Kireç Rengi

2021 trend renkleri arasında olan bu rengin kombini oldukça zor yapılıyor. Gözlerin henüz tam alışmadığı bir renk olduğu için, diğer renklerin dikkatli seçilmesi gerekiyor. Kendisini riske atmak istemeyen kişiler için siyah ya da beyaz ile kombin yapılabilir.

Lila Rengi

Sakinliği ve sadeliği ile 2021 trend kombinlerinin bu renkle kolaylıkla yapılabileceği söylenebilir. Açık bir renk olduğu için birçok renge kolaylıkla uyum sağlayabilir. Sarı, beyaz ya da pudra pembesi gibi yumuşak renklerle muhteşem bir uyum elde edilebilir.

Hermes çanta modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.