2020 Şık Bayan Kış Kombinleri

A+
A-
2020 Şık Bayan Kış Kombinleri

 

Soğuk günler birkaç ay hükmünü sürdürecektir ancak bu soğuk günler bile sizin muhteşem görünmenizi kesinlikle engellemeyecektir. Sizlere ilham vermesi açısından 2020 şık bayan kış kombinleri ile en güzel derlemeleri yaptık. Bizim size sunacağımız kış kombinlerini aynen sizlerde oluşturup kullanabilirsiniz. Kış giyim tarzının yazdan daha farklı olduğunun altını çizelim. Bu noktada kışlık kombinler yapılırken daha geniş çerçevede birleştirmeler yapılmalıdır.

Sizlere sunacağımız kış kıyafet kombinleri  çok yönlüdür. Yani her noktada giyilebilecek tarzda öneriler sunmaya çalıştık. Bu soğuk mevsimde giysiler kat kat giymenin zamanıdır, tek başına basit tarzda bir stil yapılmamalıdır. Triko elbiseler bu soğuk mevsimin en popüler giyim tarzıdır. Süveter, kot pantolon, kazak, elbise, gömlek, fantezi bluzlar en temel kombin parçalarıdır. Aksesuar olarak da fular, eldiven ve şapkalar ön plana çıkmaktadır. Şimdi de sizler için derlemiş olduğumuz önerilere bakalım.

 

Videomuzu da İzleyebilirsiniz!

 

 

2020 Kışlık Kombin Önerileri

 

1.Koyu Renk Ağırlık Öneri

Siyah kot pantolon buna uygun aynı renkli yarım bot ve şık beyaz bir üst bu parçaların hepsini tamamlayan kahverengi tonlu bir kaban. Aksesuar olarak da çanta ve atkı ile zenginleştirilmiş. Soğuk günler için güzel eşleştirilmiş bir ilham kaynağı diyebiliriz.

 

blank

 

2.Boğazlı Kazakla Kış Kombini 2020

Boğazlı kazaklar soğuk mevsimin en temel parçasıdır, ayrıca yerinde kullanıldığında çok da eşsiz bir görünüm kazandırır giyenlere. Beyaz renkli çizgili boğazlık kazak ve buna uygun siyan skinny Jean. Kaban ve aynı renkli topuklu bot bu kış kombinine çok güzel bir hava katmış. Aksesuar olarak gözlük bile düşünülerek detaylı bir fikir sunulmak istenmiş artık denemek size kalmış.

 

 

3.Karlı Havalar İçin Kombin Önerisi

Koyu renkli parçaların etkisini kırmak için açık renkli bir kazak kullanılmış. Genç bayanlar için düşünülmüş bir stil önerisi. Çanta ve pantolonlar renk açısından doğru bir şekilde eşleştirilmiş. Montun rengi de mavinin en güzel tonu, ayrıca siyah berede gerçekten harikulade bir görünüm verecektir. Ayakkabı tercihi de gri renkli bottan yana kullanılmış.

 

 

4.Kot Pantolonla Kışlık Kombin

Hiçbir mevsimi kot pantolonsuz düşünemeyiz. Bu soğuk aylarda da kot pantolonla yapacağımız kombin önerisi şarttır. Mavi kot buna uygun şık hafif pürüzlü kazak fantezi çanta ve ayakkabı kusursuz bir görüntü vermenizi sağlayacaktır.

 

 

5.Bayan Kış Kombini 2020

Deri özellikli bordo renk pantolon  koyu renklerden sıyrılmamız için güzel bir tercih olacaktır. Bordo renk eşlik eden diğer renk ise gri. Gri renkli kısa kazak buna uygun kürkle temel giyim parçaları tamamlanmış. Çanta rengi ise pantolonla aynı renkle seçilerek  daha büyüleyici bir görünüm kazandırılmış. Aksesuar olarak da saat, küpe, yüzük kullanılmış. Çok beğendiğimi söylemeden edemeyeceğim J

 

6.Açık Renk Tutkunu Bayanlara

Turkuaz renkli kot pantolon ve bununla aynı tonlu boğazlı ince şık bir üst. Kürk özellikli hafif uzun montla üst giyim parçaları tamamlanmış. Akseuarlara bakacak olursak kürk özellikli çanta, küpe ve saat çok eşsiz bir hava katmış. Ayakkabı ise montla birleştirilmiş. Yüksek, ince topuklara püsküller katılarak daha da zerafet katılmış. Böyle bir stile çoğu bayan hayır diyemez diye düşünüyorum.

 

Yağmur Botları Nasıl Kombinlenir?

 

 

7.Siyah Ağırlıklı Kış Kombini 2020

Siyah renk soğuk aylarda daha popülerdir. Koyu renkli bir kış tarzı istiyorsanız gerçekten harikulade diyebiliriz. Yırtık siyah kot ve bununla aynı renkli çanta, üst, ayakkabı. Biraz görünümü açmak için açık renkli kaban seçilmiş. Aksesuar seçimi de abartılmadan yapılmış.

Kombin Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

Diğer Kombin Önerilerimiz İçin Galerimize Göz Atın!

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.