En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları

En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları

Güzel kokmak her insanın isteyeceği bir eylemdir. Ama parfüm fiyatlarının başının alıp gitmesi ile beraber insanlar parfümlerini çok nadir kullanmaya başladı. Bu yüzden vücut spreyleri en çok tercih edilen kozmetik ürünlerinden biri oldu. En sevilen kadın vücut sprey markaları arasında oldukça kaliteli markalar olup uygun fiyata bulabileceğiniz çeşitli ürünler vardır. Ayrıca bu çeşitli ürünlerde dilerseniz çiçek kokusunu dilerseniz vanilya kokusunu tercih edebilirsiniz. En sevilen kadın vücut sprey markaları oldukça fazla olduğu için kafanızı karıştırabilir. Fakat sizler için bu yazımızda hem uygun fiyata olan markalardaki spreyleri hem de onların nasıl koktuğunu anlatacağız. Böylece kafanız karışmadan kendiniz için en uygun vücut spreyi markasını seçebileceksiniz.

En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları

Zencefilli En Sevilen Vücut Sprey Markaları

Zencefil ve yasemin kokusunun karışması ile ortaya enfes bir koku çıkmaktadır. Zencefilli en sevilen vücut sprey markaları sayesinde hem içinizi ısıtacak kokuya sahip olacaksınız hem de bu koku hafif bir koku olacaktır. Koku sizi bunaltmayacak kadar hafif aynı zamanda oldukça kalıcı olacaktır. Caudalie Thé Des Vignes markası sayesinde bu güzel kokuyu daha da güzelleştirmek için birde portakal çiçeği koymuş. Bu sayede cildinizde kalıcı bir koku sağlayacaktır. Ayrıca kokuyu sıktığınız zaman beyaz çiçek kokusunu almakta mümkündür. Oldukça hafif bir koku olduğundan günün istediğiniz vakti bu kokuyu sıkabilirsiniz. Özellikle ilk buluşmada bu koku oldukça romantik bir hava bırakacaktır.

En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları

Hem Saç Hem de Vücut Spreyi

Kokuya takıntılı bir insansız kokuyu sadece vücudunuza sürmek yetmeyecektir. Saçlarınıza da sıkmalı ve kendinizi daha rahat hissetmelisiniz. Yves Rocher markası bunu öngörmüş ve bizler için hem saç hem de vücut spreyi üretmiş. Özellikle güneş kremi kokusunu çok seviyorsanız bu Hindistan cevizli koku sizi adeta yaz tatiline götürecektir. Oldukça kalıcı olan bu koku 2-3 saat sonra hafifleyebiliyor. Bu yüzden dilerseniz Yves Rocher markasının Hindistan cevizli duş jeli ve vücut losyonu ile kullanabilirsiniz. Bu sayede koku desteklenir ve oldukça kalıcı hale gelebilir. Ayrıca diğer vücut spreylerine göre uygun bir fiyata sahiptir. Bu yaz kokusu sayesinde çalışırken motive olacaksınız.

En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları En Sevilen Kadın Vücut Sprey Markaları

Bir önceki yazımız olan En Yeni Oda Kokuları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.